H&M tõmbab saladuskatte H&M Studio SS19 kollektsioonilt

H&M tõmbab saladuskatte H&M Studio SS19 kollektsioonilt

Foto: H&M

Tänasest saab pilgu peale heita H&M Studio SS19 kollektsiooni kampaaniapiltidele, mille stilistiks on Géraldine Saglio ja fotograafiks Lachlan Bailey. Glamuursetest ränduritest inspireeritud fotodel on tunda H&Mi otsust esitleda kollektsiooni Pariisi moenädala asemel hoopiski interaktiivse teatrikogemuse raames USAs Arizona osariigis.

“Kollektsioon H&M Studio SS19 on mõeldud glamuursele ja seiklusjanulisele karakterile. Disainisime naisele, kes ei sea endale piire. Õhtuti pidutseb ta litterseelikus, ent juba hommikul suundub metallitriibulistes retuusides joogasessioonile. Oleme rõõmsad, et meil on võimalus esitleda kollektsiooni Sedonas, Arizona osariigis, mis väljendab suurepäraselt rõivaste glamuursetest ränduritest kantud vaimu,” jutustab H&Mi disainijuht Pernilla Wohlfahrt.

“H&Mi tiimiga kollektsiooni kallal töötamine on olnud rahuldustpakkuv projekt. Soovisime tabada ülima glamuuri ja metsiku looduse rikkalikku kooslust, mille inspiratsiooniks on 1975. aastal kinodesse jõudnud prantsuse film “Le Sauvage”, milles Catherine Deneuve näitleb troopilisele saarele põgenenud pruuti,” jutustab stilist ja loovkonsultant Géraldine Saglio. “Glamuuri ja utilitaarsete esemete kombineerimine on väga minulik. Mulle meeldib endale sellisel moel rõivastuda ja ma loodan, et ka teistele naisele.”

Vaba hingega karakteritest inspireeritud kollektsioon pakub mitmekesist valikut põnevatest ja efektsetest esemetest ning tagasihoidlikumatest praktilisest leidudest. Kollektsiooni toonivalikut on mõjutanud inspiratsioonipilt Utah osariigis asuvatest kirkavärvilistest mineraaltiikidest. Võtmeesemete hulka kuuluvad näiteks vikerkaaretoonides avar kleit, dekadentlik litterseelik ning avar utilitaarne jakk. Kokkuvõtlikult iseloomustab kollektsiooni sõnapaar “hooletu glamuur”.

Vaata kollektsioon oma silmaga üle allolevast galeriist!

H&M Studio tänavukevadine kollektsioon jõuab kauplustesse, sealhulgas Tallinna Postimaja H&Mi, ja e-poodi 21. märtsil.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid