Reserved – meile meeldib, mida me näeme!

Reserved – meile meeldib, mida me näeme!

Foto: Reserved

Moebrändist Reserved on Portaili veergudel väikest viisi sagedane külaline saamas, sest ei ole midagi teha, hooajast hooaega üllatab see Poola moemärk meid aina paremate kollektsioonide ning äärmiselt silmipaitavate stilistikalahendustega. 

Värskelt on Reserved välja lasknud loodustoonides kevadkollektsiooni lookbook’i, mida oleks patt jagamata jätta. Kollektsioonist endast nii palju, et see on tänavu kevadel vägagi neutraalsetes ning maalähedastes toonides. Looduse värvigammale vastanduvad modernsed, kuid retrolike pisimõjutustega lõiked. Modernne, avangardistlik, vintage. Just need märksõnad on Reservedi kevadise kollektsiooni tuumaks. Lisaks on saadud inspiratsiooni toretsevalt peenetest 1970ndatest ja selle ajastu moeikoonidest. 

Uues naistekollektsioonis domineerivad ülesuuruses vormid – eelkõige hipilikud midikleidid ja pikad tuunikad, millele on lisatud pitsi ning kunstilisi, akvarellidest inspireeritud trükimustreid. 1970ndatele omaseid geomeetrilisi jooni leiab nii kanaari- kui ka sinepikollastest mantlitest, millele sekundeerivad vabamate lõigetega kõrge pihaga teksad, täisnurksed miniseelikud ning mahlakates neoontoonides V-kaelusega kudumid. Siiski on kollektsioonis ülekaalus naturaalsed ja looduslähedased toonid nagu pruun, elevandiluu ning sidrunikollane. Vitstest punutud korvid, mahukad võrkkotid ja narmastega kandekotid on kompliment etnilisele käsitööle.

Kevadises meestekollektsioonis mängib võtmerolli geomeetria. Nii läbipaistvad kapuutsiga vihmakeebid kui ka kreemikad tolmumantlid on sirgelõikelised. Sarnane minimalistlik joon iseloomustab ka koobaltsiniseid ning kevadiselt rohelistes toonides ülikondi. Kontrastse välimuse saavutamiseks kombineeritakse neid kõrge kaelusega polo või paksu kudumiga. Utilitaarsed jakid on mõjutatud 1990ndate esteetikast, täpselt nagu teksadki. Ka meestele suunatud kollektsioonis on silmapaistvamateks aksessuaarideks XXL-suuruses värvilised ning eristuva trükimustriga kotid.

Kas meeldis, mida lugesid? Kui jah, siis vaata see kõik oma pilguga üle ka allolevas galeriis! 

Reservedi kevadkollektsioon on juba müügil veebipoes www.reserved.ee ning Reservedi kauplustest üle Eesti.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid