Aktiivne COS

Aktiivne COS

Foto: COS

Meil on tänasesse päeva veel kaks head uudist. Esiteks – COS on lõpuks ometi avanud virtuaalse poe uksed ka Eestile. Ning teiseks leiab nende avatud uste tagant ka COSi päris esimese – loomulikult jätkusuutliku – spordirõivaste kollektsiooni. Seetõttu sobib meile igati seegi, et kollektsioon ongi eksklusiivselt müügis ainult e-poes.

Mis siis kollektsiooni eriliseks teeb? Esiteks muidugi see, et materjalid on saadud vanade kangaste ümbertöötlemisest või siis kannavad organic cotton silti. Samuti on hoolega mõeldud spordirõivaste funktsionaalsusele – kangad suudavad treeningu ajal niiskust tõrjuda ning pesu järel üllatavalt kiiresti kuivada. Muidugi on need kõige tipuks ka COSile omaselt maitsekalt minimalistlikud ning üldsegi mitte spordirõivastele omaselt neoonsed. 

Mis võib-olla mõnda meie lugejat kurvastada võib, on aga see, et esialgu on tegemist ainult naistele mõeldud kollektsiooniga. Kuid me absoluutselt ei imestaks, kui peagi lisanduks valikusse midagi samaväärset ka meestele. Sest see on ju COS.

Tutvu COSi spordikollektsiooniga allolevas galeriis ning uudista veebipoes cosstores.com. Olgu lisatud, et tänasest saavad COSi veebipoes poodelda varasemalt COSi uudiskirjaga liitunud Eesti inimesed. Kes seda teinud ei ole, neile avaneb veebipood homme, 14. mail. 

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid