COS jõuab meieni aprillis, teeme selgeks põhitõed

COS jõuab meieni aprillis, teeme selgeks põhitõed

Foto: COS

Tänaseks on selge, et Portaili moelemmik COS avab eestlastele oma veebipoe aprillis. Kui on veel keegi, kellele selline bränd on aga võõras, siis on tagumine aeg üle korrata see, miks meile see COS ikkagi nii meeldib.

Londonis pesitsev moebränd COS on alates 2007. aastast toetunud oma tegevuses ühele põhitõele – pakkuda tarbijale hooajatuid esemeid, mis moodustavad garderoobis nii baasi kui ka tekitavad põnevaid aktsente. COSi kollektsioonid koosnevad enamjaolt uuendusmeelsetest klassikutest, mis järgivad brändi moodsa, ajatu, funktsionaalse ja delikaatse disaini eetost. Kunstidest inspireerituna seob COSi looming traditsioonilisi meetodeid uute tehnikatega nii, et iga kollektsioon oleks ajatu. Oma loomingu piire kombatakse koostöödes erinevate kunstnike, galeriide ja loomestuudiotega. Nii on läbi aastate brändile (ja brändi austajatele) rõõmu pakkunud koostööprojektid selliste asutustega nagu Serpentine Galleries, Salone del Mobile, New Yorgi Guggenheim, The Donald Judd Foundation, Frieze London, The Dia Art Foundation, Design Miami/, Opening Ceremony ja Mr Porter. Lisaks kunstnikega nagu Snarkitecture, Sou Fujimoto, Stuudio Siga, Wayne McGregor ja AFSO/ANDRÉ FU.

Tänaseks on teada, et Eesti turul aprillis avatav e-pood lansseeritakse kevadsuvise kollektsiooniga, mis vaatleb utilitaarset praktilisust. Kollektsioonis on kasutatud loodus- ning nahasõbralikke materjale ja nii on ka suur osa kasutatud värvidest pärit näiteks köögiviljadest. Kollektsioonis esindatud puuvill on samuti, kas orgaanilist või taaskasutuse päritolu. Rohkem saab uue kollektsiooni kohta lugeda meie eelmise aasta lõpul avaldatud artiklis.

Ahjaa, lansseeritava e-poe avamist tähistab COS ühes stilisti Johanna Eenma ning laulja Jüri Pootsmanniga. Vaata, millised said nende lemmikud COSi uuest kollektsioonist, allolevast galeriist!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid