Kas vaatame COSiga 2020. aasta kevadsuvesse?

Kas vaatame COSiga 2020. aasta kevadsuvesse?

Foto: COS

Muidugi vaatame! Sest kui meie üks lemmikmoemärke on avaldanud järgmise aasta kevadsuvise lookbook’i, siis tahame kindlasti kaeda, mida tulevaselt hooajalt oodata on.

Ja mida siis põnevat COS meile pakub? Alustuseks väärib kindlasti märkimist see, et ei ole COSki jäänud maha jätkusuutlikkuse rongist ning rõhutab, et on oma uute kollektsioonide tootmisse toonud mitmeid keskkonnasõbralikke uuendusi. Näiteks on mitmed kollektsiooni rõivad toodetud orgaanilisest ja taastöödeldud puuvillast, esemete värvimisel on aga kasutatud keemiliste värvide asemel aedviljadest (!) valmistatud toonijaid. 

Sealjuures ei ole COS loomulikult hüljanud oma signatuurstiili, minimalistlikud ning funktsionaalsed esemed – nii vihmamantlid, triiksärgid, jersey topid kui ka lihtsalõikelised kleidid – on omal kohal järgmiselgi aastal. Värvidest teevad kollektsioonis peamiselt ilma helehall, tuhm sinine, valge, beež, sekka ka särtsakamat sinist ja punast. Põnevust lisavad geomeetrilised aksessuaarid. Väga COSilik nagu ikka.

Kae kõnealust kollektsiooni (ning aplodeeri meiega koos selle lookbook’i stilistikale) allolevas galeriis!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid