Kümnes August

Kümnes August

Foto: Kertin Vasser

Meile on ikka meelepärane, kui uus töönädal algab meeldivalt värskelt. Ja seda värskust saime täna tunda, kui avasime oma virtuaalse postkasti ning sealt vaatas vastu kodumaise moemärgi Augusti uus 2020. aasta kevadsuvine kollektsioon, mis on ühtlasi järjekorras kümnes brändi viie tegutsemisaasta jooksul.

Augusti looja ning disaineri Äli Kargoja sõnul oli seekordse loomeprotsessi eesmärk luua šikk ja sensuaalne, ent samas mugav tervik moodsale ja liikuva elustiiliga naisele. “Soovisin ühendada sportlikud lõiked suviselt õhulise cupro ja organza kangaga, samas jätkates ka juba populaarse bambuskanga kasutamist, mis uues kollektsioonis on esmakordselt ka heledas värvitoonis,“ lisab Kargoja.

Uus kollektsioon jätkab looduslike kangaste ning ajatu rõivadisaini sidumist naisele, kes hindab põhjamaiselt puhast esteetikat ning väärtustab seejuures ka kangaste päritolu ning jätkusuutlikku mõtteviisi. Kõik Augusti tooted on jätkuvalt nii disainitud kui ka toodetud Eestis.

Muide, koos viie Eesti moe- ja ehtebrändiga on Augusti uus kollektsioon väljas 19.-22. septembril Milanos White messil fashonavant showroomis. Kes moemaanidest satub sel ajal Milanosse, astuge julgelt läbi!

Muul ajal on Augusti loominguga võimalik aga tutvuda brändi kodulehel, e-poes ja Fahle majas asuvas stuudios.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid