Foto: Merily Pihelbu | Getter Raiend.

FOTOD: Puhta ja maheda esteetikaga kodumaine ehtemärk By Mer

By Mer ehted on valminud käsitööna Saaremaa rabakivist ja ümbertöödeldud hõbedast ning soovi korral kaetud 18-karaadise kullaga. Ehtemärgi eesmärgiks on luua ajatu disainiga stiilseid ehted, mis räägivad loo meie enda ehedast loodusest ja näitavad, et jätkusuutlikkus ja luksus saavad eksisteerida ühtsuses.

By Mer looja ja disainer Merily Pihelbu paneb oma loomingu ja sellega seotud valikud sõnadesse nii: “Käsitööna valminud ehte üheks tunnusjooneks on selle unikaalsus ja kordumatus. Ehtes peituv energia mitte ainult ei muuda seda ainulaadseks, vaid annab sellele isikupära tahkudega, mis ilmnevad tunnetes, mida need kandjas äratavad. Soovin oma loominguga väljendada tasakaalu looduses, ebatäiuslikku täiuslikkust, tooret ja viimistletut, naturaalseid orgaanilisi vorme, mustreid ja tekstuure. Minu südameasjaks on tõsta ka teadlikkust, et muuta inimeste tarbimisvalikuid, näidates, et By Mer kasutab ainult materjale, mis on vähem kahjulikud ja vähem kurnavad meie loodusele ning keskkonnale. Muutus saab alguse vaid siis, kui sa julged asju teha teisiti. Oma pühendumusega kestvale ja teadlikult loodud disainile annan oma panuse ning neis valikutes ma järeleandmisi ei luba.”

Puhta ja maheda esteetikaga By Mer bränd lähtub zero-waste põhimõttest ja on plastikuvaba.

Vaata fotosid By Mer stuudio avaüritusest galeriist!

By Mer kollektsioonidega saab tutvuda Põhjala tehases asuvas stuudios Ankru 8, Stuudio 2 (avatud kokkuleppel). Kogu ehtevalik on saadaval ka e-poes bymer.eu.  Brändi leiab ka Instagramit, konto @bymer_jewellery alt.

Veel sarnaseid artikleid


Foto: CHANEL

VAATA, kes väisasid aasta oodatuimat moeetendust

Margot Robbie, Tilda Swinton, Pedro Pascal, Penélope Cruz, Vanessa Paradis, Jennie ja saadikuna naasenud Nicole Kidman – need on vaid mõned nimed kuulsustest, kes seadsid esmaspäeva õhtul sammud Pariisi Grand Palais’ poole, et oma silmadega olla tunnistajaks Matthieu Blazy debüüdile CHANELi moemaja loovjuhina.

Uudista nimekatest staaridest ja moemaja saadikutest pungil galeriid!

Ning CHANELi kevad/suvi 2026 kollektsioonist räägime juba peagi.

Veel sarnaseid artikleid


Foto: Aveliina Kaasik

Näojõusaal What the Face avas Tartu stuudio

Eestis ainulaadne näojõusaal What the Face tähistas möödunud nädala reedel oma teist sünnipäeva ja Tartu stuudio avamist meeldejääva päevaga, kuhu kogunesid mitmed tuntud Eesti mõjuisikud ja artistid, sealhulgas Getter Jaani, villemdrillem, An-Marlen ja INGER. 

Päev algas Peetris, Range Roveri esinduses, kus enne teele asumist tutvustati osalejatele uusimaid mudeleid. Seejärel saadi väikeste gruppidena luksuslikud autod enda kasutusse, et alustada teekonda Tartu suunas.

What the Face stuudiosse jõudes said külalised kogeda näotrenni, proovida uut koostöös RAHU Care’iga loodud head spa teenust ning õppida näotreeningu töötoas näomassaaži võtteid, mida ise igapäevaselt kasutada. Modell Kati Karu ütles, et see on parim viis, kuidas reedet veeta ja kirjeldas uut head spa teenust kui „maagilist kogemust“. Samal ajal tunnistas villemdrillem, et oli küll What the Face’i tegemisi enne sotsiaalmeediast palju näinud, aga näotrenni osas pisut skeptiline. Pärast treeningu lõppu tunnistas ta aga, et see ei jää tal viimaseks: „Sai reedeks näo värskeks ja näen jälle inimene välja ning olen selle eest väga tänulik.“

What the Face on unikaalse kontseptsiooniga stuudio, mis keskendub näolihaste treenimisele peamiselt läbi massaažitehnikate. Tegemist on mitteinvasiivse alternatiiviga erinevatele iluprotseduuridele, mille eesmärk on toetada nooruslikku ja säravat välimust. What the Face on Eestis tegutsenud kaks aastat ning kogunud endale Tallinna stuudios juba rohkelt fänne.

Algselt ei olnud What the Face’il plaanis Eestis teist stuudiot avada. Inimeste suur huvi pani aga siiski ka Tartu peale mõtlema„Tartu kliendid käisid meie teenuseid kogemas Tallinna stuudios ja pidevalt küsiti, et millal me Tartus stuudio avame,“ sõnas What the Face looja Kelly Kotkas. „Pideva küsimise peale sai seeme idanema pandud ning nüüd olemegi Tartu südames, Kvartali Keskuses.” Kelly lisab, et ilmselt hakkavad Tallinna kliendid nüüd hoopis Tartusse sõitma, sest vaid Tartu stuudios saab kogeda uhiuut Jaapani head spa teenust.

Vaata fotosid toimunud stuudio avamisest galeriis!

Veel sarnaseid artikleid

Kuva juurde artikleid