Aeroobika Ellen Richardi ja Kätlin Kaljuvee moodi

Aeroobika Ellen Richardi ja Kätlin Kaljuvee moodi

Foto: Oliver Moosus

Kahe kodumaise looja, rõivabränd Ellen Richardi ja moeillustraator Kätlin Kaljuvee kooslus on kandnud taaskord vilja – moemärgi abstraktse lõikega pusad on saanud kokku graatsilise pintslijoonega. 

Baastoode nagu pusa peab olema mugav ja kantav nii kõhuli, selili, püsti kui külili. Ideaalne, kui pusa on piisavalt viisakas kontorisse minekuks, pakub vabadust kodusel diivanil ning annab efekti õhtusöögil või kultuuriüritusel. Just selle eesmärgiga on kaks kodumaist kunstnikku seljad kokku pannud ning meie igapäevast “aeroobikat” arvesse võttes uute toodetega välja tulnud. „Üks armas klient kirjutas, et meie pusa on nii mugav, võimalusel tahaks sellega päeva lõpus veel magama ka minna,“ meenutab Ellen Richard brändi looja Kristi Pärn ning lisab: „Aga miks mitte? Õige toode võikski olla selline, millega trööpad terve päeva ja lõpuks võtad kaissu ka. Kätlini pintsel maalis meie võimleva kliendi lõuendile ja pusa kannab oma paindlikku kõike-poose-hõlmavat aurat uues võtmes edasi.“

Ellen Richardi disainer Andreas Kübar lisab, et rõivaste puhul ei peagi olema iga eseme eesmärgiks silma paista, kuid basic-tooted räägivad tihtipeale inimese iseloomust rohkem, kui säravad kleidid ja uhked aksessuaarid.

Tutvu uute koostööna valmivate pusadega allolevas galeriis!

Ellen Richardi ja Kätlin Kaljuvee “YOKO AEROOBIKA” pusad on saadaval brändi Telliskivi Loomelinnaku stuudio-poes, Ellen Richardi e-poes ning edasimüüjate juures.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid