Soojendav sensuaalsus Crystal Rabbitilt

Soojendav sensuaalsus Crystal Rabbitilt

Foto: Kertin Vasser

Kodumaise pesumärgi Crystal Rabbiti uus meriinovillane pesukollektsioon on visuaalne lugu keha ümbritsevast katkematust süsteemist – soe ning praktiline materjal kohtub ootamatult paljastavate lõigetega ja on põimitud kokku keha embavaks baaskihiks. 

“Praktiline sensuaalsus on teema, mida käsitlen mitmes Crystal Rabbiti kollektsioonis, see on telg, mis kõike koos hoiab,” ütleb moemärgi asutaja ja disainer Kristel Jänes. Tavapärase sümmeetria asemel leiab uuest kollektsioonist harmoonilist proportsiooni hülgava lõikelahenduse, kus keha ise täidab võimaliku tühimiku.

Kollektsiooni keskmes on esmakordselt GOTS sertifikaadile vastav meriinovillane kangas. “Meriinol on mitmeid imelisi omadusi – ta on antibakteriaalne, imab niiskust endasse ja reguleerib kehatemperatuuri, hoides meid külmal ajal soojas ja soojal ajal jahedas,” lisab Kristel. Vill ise on toodetud Austraalias, kedratud lõngaks Saksamaal ja kangaks kootud Eestis. Kõik kollektsiooni tooted on õmmeldud limiteeritud koguses Crystal Rabbiti Tallinna ateljees.

Uus kollektsioon jõuab müügile juba veebruarist brändi veebipoes www.crystalrabbit.ee ning kaupluses Reede aadressil Rotermanni 5.

Tutvu kollektsiooniga allolevas galeriis!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid