Crystal Rabbiti uus kollektsioon on kui klaas karget vett kuumal suvepäeval

Crystal Rabbiti uus kollektsioon on kui klaas karget vett kuumal suvepäeval

Foto: Pillery Teesalu

Seni peamiselt pesukollektsioonidega silma jäänud kodumaine moemärk Crystal Rabbit on välja tulnud uue kollektsiooniga, kus hooajale kohaselt teevad ilma hoopiski ujumisriided.

Nagu ütleb brändi taga seisev Kristel Jänes on Crystal Rabbiti ujumisriided „for all the ladies who wanna look extra this summer!”. Kollektsiooni valikus on kaks uut mudelit, mis omakorda saadaval erinevates värvikombinatsioonides. Moemärgi austajaid kindlasti rõõmustab, et ka ujumisriiete puhul on säilinud Crystal Rabbiti signatuuriks saanud võrkkanga kasutus, mis teeb tooted delikaatselt paljastavaks ja samas ka maksimaalselt katvaks.

Kollektsiooni mudelid ise on nime saanud maailma kõige kiirema ujuja – Katie Ledecky järgi. „Katie on viiekordne olümpiavõitja ja 14-kordne maailmameister, siiani pole ükski naine tema võitude arvu ületanud ja lisaks on ta vaid 21-aastane!” tutvustab Kristel. „Selline power ja meelekindlus on kindlasti eeskujuks ka Crystal Rabbiti kandjale.”

Koostöös allveefotograaf Pillery Teesaluga on värske ujumisriiete kollektsioon jäädvustatud nende loomulikus keskkonnas – vee all. Energiast plahvatavaid poose serveerib fotodel ei keegi muu kui grimmeerija Liisa Saleh. 

Crystal Rabbiti ujumisriided jõuavad brändi veebipoodi www.crystalrabbit.ee müügile juba juulikuus, eeltellimusi saab aga esitada juba praegu. 

Tutvu Crystal Rabbiti uue kollektsiooniga allolevas galeriis ning hoia end brändi tegemistega kursis moemärgi Facebooki ja Instagrami leheküljel.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid