ELLEN RICHARDi värske kollektsioon paneb aja seisma

ELLEN RICHARDi värske kollektsioon paneb aja seisma

Foto: Kertin Vasser

Oma uue sügistalvise kollektsiooniga rõhutab kodumaine moemärk ELLEN RICHARD  enesekindlat ja teadlikku trendide vältimise mõtteviisi ning näitab, kuidas saab klassikalisi rõivaid mänguliselt, huvitavalt ja teistmoodi kanda. 

“Iga uus kollektsioon ei tähenda uue trendi loomist ning sellega ei pea kaasnema tohutuid suunamuutusi, mis ülejärgmiseks hooajaks taaskord iganenud on. Ideaalne toode püsib aastaid värske ja on kombineeritav, luues seeläbi kandjale enesekindlust ja kinkides talle aega mõelda muid mõtteid, kui et mida taaskord suveks, sügiseks või talveks osta,” räägib ELLEN RICHARDi asutaja Kristi Pärn. “Miks me ajame trende taga, kui trendikas olemine kuidagi meie iseloomu ei muuda, ei tee kellestki paremat inimest, avatumat suhtlejat, edukamat ettevõtjat või viljakamat loomeinimest?”

Nii koosnebki ELLEN RICHARDi uus kollektsioon “Natuur” klassikalistest lõigetest, millele on brändile omaselt lisatud mänguruumi pakkuvaid detaile ja üllatusi. “Meie sügiskollektsioon on mõeldud naisele, kes ühineb meie mõttemaailmaga – oleme enesekindlad ja loome ühe tootega uusi kombinatsioone! Klassikalist triiksärki, kimonot, kleiti ja pükse saab alati mänguliselt kanda, ning selleks pole vaja jälgida uusi suundi, vaid tunda rõõmu sellest, mis juba olemas,” on brändi disainerid Kristi Pärn ja Andreas Kübar ühisel arvamusel.

Kõik ELLEN RICHARDi kollektsiooni tooted on valmistatud naturaalsetest kangastest, peamiselt on kasutatud villa ja puuvilla, uue toonina on kollektsiooni valikus beež ja materjalina ajatu velvet.

ELLEN RICHARDi sügiskollektsioon on saadaval brändi Telliskivi Loomelinnaku stuudiopoest ja erinevate edasimüüjate juurest. Vaata lisa ellenrichard.com

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid