5 moenippi naistele 2021. aasta kevadeks

Foto: Style Du Monde

Guess what – taas on saabumas kevad ehk aeg, mil talvejope ja saapad tuleb kappi tagasi panna ning nautida uusi moetuuli, kevadrõivaid ja -jalanõusid. Moetrendid muutuvad igal aastal ja hooajal, isegi kui aeg on kummaline nagu praegu. Seetõttu võtsime ette ja kogusime selle aasta kevadeks kokku viis suuremat moetrendi, millest tasub snitti võtta just naistel.

Aksessuaarid, aksessuaarid, aksessuaarid!

Aksessuaarid on iga inimese võimalus oma stiili veelgi täiendada – teada on, et väikesed lisandid annavad riietusele juurde võlu ja mitmekülgsust. Tänavusest aksessuaarimaailmast võib leida nii mõndagi. Näiteks ootamatult on moes sussid ja Crocsid. Minimalistlikud käekotid, mis sobivad pea iga riietusega, ning mugavad kõhukotid, mis juba ootavad rannahooaega. Ei tasu unustada ka oma lapsepõlve „mina” – üles tasub otsida vana ehtekarp ning leida sealt sädelevad juukseklõpsud ja peapaelad, sest nüüd on need taas moes. Choker on kindlasti iga naise jaoks tuttav kaelaehe, kuid tänavu on see eriti moes just pärlikee kujul. Neid ehteid ja aksessuaare saab kombineerida mistahes riietusega – olgu selleks siis pidulik kleit või igapäevased teksad ja oversized pusa. Tänapäeval on trendikas sobitada pea kõike ning mida rohkem eristud ja oma stiili põnevust tood, seda parem!

Erksad mustrid

Selle aasta kevadet iseloomustavad erksad ja võib öelda, et lausa pead segi ajavad mustrid. Riietusse tasub tuua uusi mustrikombinatsioone, mis on silmapaistvad ja pakatavad põnevusest – olgu selleks siis ruudud, täpid, lained või muu. Kusjuures, eriti populaarsed on kergelt hüpnotiseerivad mustrid. Omavahel tasub sobitada ka väiksemaid ja suurejoonelisi mustreid erinevatel riietel – olgu selleks kleidid, püksid, triiksärgid või muu. Kui eelistad tagasihoidlikemaid ja aegumatuid mustreid, siis tea, et selle aasta trendiks on taas leopardimustrid – eriti just käekottide puhul.

Selle aasta moevärvid

Helekollane ja hall – värvid, mis tähendavad ka lootust, kooshoidu ja stabiilsust, mis on praegusel ajal eriti aktuaalne. Helekollane meenutab päikesepaistet ning aitab kajastada kevade rõõmu ka oma riietuses. Soliidne hall sobib kandmiseks nii tööle kui ka üritustele, kuid miks mitte ka igapäevaselt. Roosa ei lähe naiste jaoks kunagi moest, mispärast on kevad eriti sobilik aeg selle kandmiseks. 

Teiseks trendiks, mis eelmisest aastast tuleb kaasa ning domineerib ka tänavu, on pastelsed toonid. Need värvid on ideaalsed valikud nii suveks kui ka kevadeks ning sobivad pea iga nahatooniga. Vali kas mündiroheline pintsak või lavendlitooni oversized vihmamantel – veelgi parem, kombineeri mõlemaid! 

Kui eelistad aga erksamaid värve, siis võiksid valida näiteks oranži või kergelt roheka alatooniga neoonkollase – need toonid paistavad silma ning neid võis omajagu kohata ka hooaja moelavadel.

Näomaskid

Suure tõenäosusega jäävad kaitsemaskid meiega kaasas käima veel pikaks ajaks, seega miks mitte kanda neid moekalt? Soliidsed mustad näomaskid on praegu eriti populaarsed ning sobivad peaaegu iga riietusega -– olgu selleks siis pidulik või igapäevane. Kui must värv jääb siiski sinu jaoks liiga igavaks, siis võid võtta arvesse ka eelnevalt välja toodud trende – kirevad mustrid ning värvid on juba pool võitu. Soeta kasvõi mitu erinevat maski, et saaksid neid vastavalt riietusele kombineerida. Kindlasti ära unusta maski peale iga kasutuskorda pesta, et vältida bakterite ja pisikute kogunemist – seepärast ongi kasulik omada mitut maski, et kaitse oleks alati käepärast.

Valged saapad

Nagu aknastki näha, ei tähenda Eesti kevad alati päikselist ja kuiva ilma – sageli võib siin kohata vihma ja pilvi. Seepärast aitavad külma ja vihma eest jalgu kuivana hoida moekad pika säärega saapad. Eriti populaarsed on tänavu just valged saapad, mida kanda kas igapäevaste riiete või koos piduliku kleidiga. Isegi kui ilm on ilus, ei tähenda see seda, et peaks saapad kapinurka viskama – soojematelgi kevadpäevadel toovad need saapad komplekti särtsu ja mugavust, olgu selleks siis pika või lühikese säärega saapad. Kombineeri jalanõud näiteks kleidi, teksade, viigipükste, mantli või hoopis nahktagiga – valik on sinu.

Seega, kui soovid hallist massist sel kevadel eriti välja paista, siis tasub võtta arvesse eelnevalt välja toodud nippe ja soovitusi, mis on võetud otse moelavadelt. Kindlasti tasub aga uute trendikate rõivaste ja aksessuaaride soetamisel mõelda ka rahakoti peale – kui soovid leida selle aasta trendidele vastavaid naisteriideid parima hinnaga, tasub tutvuda valikuga Kaup24 veebipoes.

*Artikkel on valminud koostöös Kaup24.ee e-poega.

Sarnased artiklid

Kommentaarid