BEST OF Copenhagen Fashion Week

Foto: Day Birger et Mikkelsen

Möödunud nädalal said Skandinaavia moe austajad lülitada end lehele copenhagenfashionweek.com ning nautida virtuaalset moenädalat, kus astus üles tõeline Skandinaavia moe kahurvägi. 

Hoidsime distantsilt moenädalal silma peal meiegi ning valetaksime, kui ütleksime, et ei leidnud end isegi teatud hetkedel arvutiekraanile aplodeerimas. Mis kollektsioonid siis erilisema aplausi said? Kindlasti tempoka esitlusega Day Birger et Mikkelsen, mille kollektsioonist tahaksime tõsimeeli juba praegu kõike kanda. Samuti püüdis elevil pilke (alati meie lemmik) By Malene Birger, mille sügistalvine kollektsioon sai nii muljetavaldav, et tundub peaaegu ebaõiglane, et peame nende esemete poodidesse jõudmist veel pool aastat ootama. Samuti minimalistlikult šikk House of Dagmar, mahedatooniline Mark Kenly Domino Tan, meeldivalt mängulise esitlusega Marimekko ning juba puhtalt oma asukohavalikuga silmipaitav Holzweiler. 

Eriline tunnustus moenädalal üles astunud brändidele lähebki selle eest, et nad suutsid virtuaalsetesse esitlustesse sisse tuua sedavõrd palju nii Kopenhaagenit kui ka imelist Skandinaavia loodust. Kõik see sai lihtsalt nii… õige. 

Vaadake aga oma silmadega üle:

Sarnased artiklid

Kommentaarid