Palju-palju virtuaalsust, palju-palju moodi

Foto: Loewe

Kui me nüüd õigesti aru saime, siis tundub, et tänavukevadine nelja moemeka moenädalaralli on läbi saanud. New Yorgis midagi toimus, London pääses ka pildile, Milano virtuaalseid etendusi nägime hulgi ning kui veebiavarustes linastusid Diori, Chaneli ning Hermès’ moe-show’d, siis järelikult on ka Pariisi moenädalaga korras. 

Kas meile sellest virtuaalsest virvarrist ka midagi meelde jäi? Kohe analüüsime. 

Meile jäi meelde moemärgi Loewe sloganThe Loewe show has been cancelled” – väga aktuaalne ja otse naelapea pihta. Meile jäi meelde, et Miu Miu sügistalvine kollektsioon filmiti üles lumistel mägedel – täpselt selles keskkonnas, kuhu antud kollektsioon on loodud. Jil Sanderi kollektsiooni lookbook sai esteetiliselt nii kaunis, et eraldi videot poleks sellele vajagi olnudki. Versace tõi taas moelavale õed Hadidid, mis kõmupressile ohtralt rõõmu valmistas. Balmaini khakitoonides modellid tegid oma catwalk’i lennuväljal ning Chaneli omad inimtühjas Pariisis. Kõik ilus, silmipaitav, absoluutselt. Muide, ka Chloé modellid kõndisid inimtühjas Pariisis. Mitte et me seda kuidagi pahaks paneks. 

Kas midagi veel? Gucci sai ohtralt kõlapinda hoopis sellega, et Ridley Scott on loomas filmi „House of Gucci”, mille peaosades saab näha Lady Gagat ja Adam Driverit. Moeetenduse ärajäämisest suurt numbrit ei tehtud. Ega sellestki, et oma kollektsiooni ei esitlenud näiteks Saint Laurent. 

Ah jaa, fun fact, Lanvini „moeetenduses” astus üles ka eestlanna – tantsija Janina Sarantšina. Eelmisel hooajal tegi ta kaasa Isabel Maranti show’s. Kel teravam silm, otsigu ta videost üles.

Kel aga lihtsalt aega parajalt võtta, siis soojalt soovitame üle vaadata mõned Portaili lemmikud (lisaks varasemalt tutvustatud Acnele) – ikka videoformaadis, ikka selleks, et natukenegi silmailu ja lootusekiirtki pakkuda:

Sarnased artiklid

Kommentaarid