Haute couture 2021: Kõhulihased, tarokaardid ja… seened

Foto: Schiaparelli

Sotsiaalmeedia vahendusel on moemaanidele kindlasti silma jäänud, et midagi on toimumas… midagi on kõrgmoemaailmas toimumas. On küll. Nimelt on käimas haute couture moenädal ning kuna jätkuvalt leiab see aset ennekõike virtuaalselt, siis saame jagada esitletud kollektsioonide parimaid palasid kohe, kui need esilinastunud on.

Me ei tea, kuidas teile, aga meile tundub, et käesoleva haute couture moenädala kollektsioonid on veel sammuke eelmistest edasi. Võimalik, et loovmeeskonnad on leidnud üha paremaid võimalusi oma kollektsioonide distantsilt esitlemiseks, või on jätkuv pandeemia avanud uusi loomingulisi kanaleid disainerite enda jaoks. Või oleme meie lihtsalt veetnud liiga kaua aega dressides ja kootud kampsunites ning seetõttu tunduvad Diori, Chaneli, Schiaparelli ja teiste moemajade kollektsioonid lihtsalt geniaalsed. Kõik on võimalik. 

Aga selleks, et saaksite paremini aimu, millest räägime, vaadake aga uued kollektsioonid oma silmaga üle. Allolevates videotes näeb näiteks nii Kim Kardashiani poolt kuulsaks kantud Schiaparelli „kõhulihaseid”, tarokaartidest inspireeritud Diori muinasjuttu ning Iris van Herpeni kollektsiooni „Roots of Rebirth”, mis on inspiratsiooni saanud seenemaailmast:

Sarnased artiklid

Kommentaarid