Kui Raf ja Miuccia teevad meestemoodi…

Kui Raf ja Miuccia teevad meestemoodi…

Foto: Prada

Kui te veel ei teadnud, siis käimas on tänavused meestemoenädalad. Ja kuigi mingisugune moejõudude liikumine Milano tänavatel seetõttu ka toimub, siis olude sunnil pannakse sellelgi moenädalal põhirõhk kollektsioonide digitaalsele esitlusele. 

Tänaseks on selle aasta sügistalviseid meestekollektsioone esitlenud nii Fendi kui näiteks Ermenegildo Zegna. Kuid enim on moemaailma kihama pannud ei keegi muu kui Prada – selle märgi meestekollektsiooni esitlust oodati väga. Miks? Sest see on esimene Prada meestekollektsioon, mis valminud moemärgi värske loomingulise duo Raf Simonsi ja Miuccia Prada käe all.

Millega Raf Simons siis Prada meestemoodi panustas? Märksõnadeks on rõõm liikumisest ning kõige lihtsamast puudutusest. Kogu kollektsioon mängibki just materjalide ja tekstuuridega, mida täiendamas kord nurgelised siluetid, kord hoopis geomeetriliste mustritega kudumid. Kõik see ärkas ellu esitlusruumi erksate toonide taustal, kus ka omakorda mängisid erinevad seinatekstuurid, et luua veelgi rohkem kontraste. 

Vaadake kollektsiooni oma silmaga allolevast videost ning ärge esitluse lõppedes ekraane veel kinni lööge, sest selle järel astuvad virtuaalsesse vestlusesse nii Raf Simons kui Miuccia Prada ning vastavad erinevatest riikidest pärit moetudengite põletavamatele küsimustele:

Kui te aga tahaksite teada, millele Portaili toimetus allolevast kollektsioonist erilisema aplausi annaks – sest meestemoest pärit esemed on meile alati meeltmööda olnud –, siis allolevad komplektid võiksid olla just täpselt need. Vaadake galeriist järele!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid