Man purse’id ning väga palju Fendi logosid

Man purse’id ning väga palju Fendi logosid

Foto: Giacomo Cabrini

Kas jätkuvalt võidab moemaailmas see, kes suudab luua kõige enam kulmu kortsutama panevaid esemeid? Tundub nii, sest 2019. aasta kevadsuvist meestemoodi esitlevad moeetendused just selles suunas liiguvad.

Nagu oleme juba varasemalt maininud, on hetkel täies hoos tänavusuvised meestemoenädalad. Moerong on juba jõudnud külastada mitut moekat linna ning vägagi selgelt on välja koorumas seekordsed „võitjad” – ehk kollektsioonid, millest jagub juttu vaat et uue hooajani välja. Üks neist on ka moemärgi Fendi kollektsioon. 

Nimelt esitles Fendi SS19 meestekollektsioonis esemeid, mida pole moepildis ühelt poolt ammu näinud ja mis teisalt on seni kuulunud peamiselt „turistiisade” garderoobi. Kas mäletate neid mobiiltelefonitaskuid, mida turvalisuse mõttes nööriga kaela riputati? Täiesti olemas. Aga vanu häid vöökotte? Samuti olemas. Kui lisada veel eriliselt lühikesed püksid suvisteks Lõuna-Euroopa reisideks ja uskumatus koguses Fendi logosid, siis saabki kollektsiooni kokku. 

Vaata seda logomaaniat ning man purse’ide võidukäiku allolevast galeriist, mis jäädvustatud Fendi meestemoeetenduse lava taga!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid