11-osaline meestekollektsioon Mansur Gavrielilt

11-osaline meestekollektsioon Mansur Gavrielilt

Foto: Mansur Gavriel

Kuus aastat tagasi nägi Floriana Gavrieli ja Rachel Mansuri algatusel ilmavalgust moemärk, mis alustuseks pakkus minimalistlikke bucket-bag tüüpi käekotte naistele. Kohe Mansur Gavrieli signatuurkotiks saanud tootest on tänaseks jõutud kaugemale – brändi valikusse on aastate jooksul lisandunud nii jalanõud kui ka valmisrõivad, nüüd on käes aeg tuua publikuni meestele mõeldud tooted. 

Nimelt annab Business of Fashion teada, et Mansur Gavriel on valmis saanud esimese meestele mõeldud aksessuaarikollektsiooni, mis koosneb 11 moeesemest, nagu näiteks kohvrid, õlakotid, seljakotid, rahakotid ning kaarditaskud. Kõik kollektsiooni tooted on disaininud sama meeskond, kes loob ka brändi naisteaksessuaare, kindlustades nii, et brändile omane signatuurstiil ei läheks kaduma. Meestekollektsiooni tooted valmivad omakorda Itaalias Veneto maakonnas.

Meestekollektsiooni esimesed tooted jõuavad peatselt müügile Mansur Gavrieli esinduspoodidesse New Yorgis ja Los Angeleses, meile on need aga juba praegu kättesaadavad mansurgavriel.com veebipoe vahendusel. Samuti jõuab kollektsioon peagi müügile Mr Porteri veebipoodi. 

Tutvu Mansur Gavrieli esimese meestekollektsiooniga allolevas galeriis!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid