Acne Studios, pärast pandeemiat

Acne Studios, pärast pandeemiat

Foto: Acne Studios

Moe- ja sotsiaalmeediagurmaanidele on kindlasti silma jäänud, et täies hoos on tänavukevadised virtuaalsed moenädalad. Kuigi meil endalgi on järg käest minemas, millal üks virtuaalne moenädal algab ja millal teine lõpeb, siis proovime ikka tempoga kaasas käia ning vahendada neid kollektsioone, mis meie silmis Portaili lugejat enim kõnetada võiksid. Nagu näiteks moemärgi Acne Studiose kollektsioon.

Rootslaste Acne Studios väärib (lisaks sellele, et Acne ongi alati äge) sel hooajal tähelepanu juba seetõttu, et brändi värskelt esitletud sügis/talv 2021 kollektsioon räägib lootusest – ja seda väga helgetes toonidest. Moemärgi loominguline juht Jonny Johansson proovis oma kollektsiooniga luua tuleviku, kus oleme pandeemia tekitatud isolatsioonist lõpuks väljunud ning kus meie seljas löövad särama mahedad pastelsed toonid (mis sügiskollektsiooni puhul on mõneti tavatu). Kuidas välja tuli? Meie silm puhkas ning seda aegluubis esitlust vaadates tabasime ennastki mõttelt, et äkki tõesti, sügishooaja saabudes, saab see hullumeelsus maailmas läbi… 

Vaata kollektsioon oma silmaga üle ametlikus videos ning heida pilk peale ka Portaili toimetuse lemmikkomplektidele allolevas galeriis!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid