Mitte mingi tavaline moeetendus brändilt Acne Studios

Mitte mingi tavaline moeetendus brändilt Acne Studios

Foto: wwd.com

Rootslaste Acne Studios ei ole mingisugune tavaline moebränd. Samuti ei ole kunagi ülemäära „tavalised” olnud brändi moeetendused Pariisi moenädalatel. Mõned päevad tagasi Pariisi meestemoenädalal toimunud etendusel suutis bränd taas kord kõik peapeale pöörata ning pani vahelduse mõttes (tähtsate ninade asemel) esiritta istuma hoopiski modellid.

Acne Studios esitles toimunud meestemoenädalal kevad 2018 kollektsiooni, mis brändi loovjuhi Jonny Johanssoni sõnul on kergelt õrn ja romantiline. Etendusega loodigi meeldiv kontrast nii rõivaste kui ka valitud modellide vahel, kes võtsid oma rolli vägagi tõsiselt – lösutasid, igavlesid, aeg-ajalt (ja suvalisel hetkel) püsti tõustes, ja ajasid külalisi segadusse.

Kui aga rääkida kollektsioonist endast, siis silma jäid Acne Studiosele omased ülesuuruses esemed, laiadest pükstest hõljuvate mantliteni, samuti skandinaavia brändile omased rahulikud värvitoonid ja silmi mitte kriipivad mustrid. Nagu ütles loovjuht: „Aim was to capture that moment each summer when Swedish city men turn into country boys.” („Eesmärk oli tabada igasuvist hetke, mil rootsi linnameestest saavad maapoisid.”) Ning kuigi tegemist oli puhtalt meestekollektsiooniga, siis arvestades Acne Studiose moebrändi unisex’ilikkust ei pane meie kätt ette, kui ka mõni naisterahvas neist komplektidest snitti võtab (meie võtame ka!).

Esitletud kollektsiooniga, mis hakkab Acne Studiose poodidesse ja veebipoodi müügile jõudma juba detsembrist, saab tutvuda allolevas galeriis. Muide, lisapunktid kõigile neile, kes antud rivistuses vähemalt ühe Eesti noormehe ära tunnevad.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid