Zara üllatab rikkaliku (ja piltilusa) Zara Beautyga

Zara üllatab rikkaliku (ja piltilusa) Zara Beautyga

Foto: Zara

Kui eelmisel nädalal juba uute ilubrändide temaatika üles võtsime… 

Nimelt üllatas sel nädalal ilumaailma moegigant Zara ning teatas, et on välja tulemas täiesti eraldiseisva ilumärgiga Zara Beauty. Zara on erinevaid ilutooteid müünud tegelikult juba varemgi, meenutagem kas või koos Jo Malone’iga valminud parfüüme. Nüüd aga ollakse valmis lansseerima suurejoonelist ilukollektsiooni, kuhu kuuluvad nii huulepulgad, silmalainerid, lauvärvipaletid, puudrid kui ka 39 (!) toonis küünelakid. Samuti paisatakse ühes nendega müüki meigipintslid ja  muud vajalikud tarvikud.

Zara Beauty ilumärgi taga seisab ilumaailmas endale juba kõvasti nime teinud briti meigikunstnik Diane Kendal, kes saanud endale au kanda Zara Beauty loomingulise juhi tiitlit. Tema eesmärk on antud ilumärgi juures see, et igaüks leiaks endale sobivas toonis ja varjundis kvaliteetse ilutoote ning ka kollektsiooni visuaalne pool kõnetaks kõiki ilumaane. 

Kõik Zara Beauty tooted on Zarale omastes maitsekalt minimalistlikes pakendites ning uute toodete fotodki on juba parajalt isuäratavad. Pole ka imestada, sest Zara Beauty lansseerimiskampaaniaks palgati fotograafide raskekahurvägi: Steven Meisel, David Sims, Marilyn Minter, Oliver Hadlee Pearch, Zoë Ghertner, Craig McDean, Nadine Ijewere, Mario Sorrenti ja Fabien Baron. Kõik need fotograafid jäädvustasid nii tooteid kui ka modellide meigilook’e just endale omases võtmes ning tulemusi saame näha tõenäoliselt hulgi ja Zara kõikvõimalikes kanalites. 

Zara Beauty tooted jõuavad Zara veebipoodi ja valitud Zara esinduskauplustesse müügile juba 12. mail. Olgu ka lisatud, et praeguse info kohaselt ei maksa ükski Zara Beauty toode rohkem kui 17,95 € ning mitmeid tooteid saab 5,95 € eest ka nii-öelda refill’ida. 

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid