ON, MIDA OODATA: Valentino meigikollektsioon

Foto: Valentino

Ajal, mil me ei suuda enam kokku lugeda, mitu näitlejannat või lauljannat omaenda uue ilubrändiga välja tuleb, tundub vaat et uskumatuna, et veel üks järjekordne lansseering suudaks meis elevust tekitada. Ent ometi nii see on, sest oma ilubrändiga tuleb välja ei keegi muu kui Valentino. 

Valentino moemajale ei ole ilumaailm loomulikult võõras. Bränd on oma moemaja alt andnud parfüüme välja juba 1978. aastast alates. Ometi on see moemärgi esimene täies mahus meigikollektsioon, millega tänavu üllatatakse. Hetkel ei ole kollektsiooni lansseeringu kohta ülemäära palju teada, kuid moemaja loominguline juht Pierpaolo Piccioli mõne õrritajaga siiski lagedale tuli. Ametlikus pressiteates seisis, et Valentino Beauty lansseeritakse vägagi suurejooneliselt: valikusse tuleb 40 eri toonis jumestuskreemi, 50 huulepulgatooni ja „eksperimentaalsed“ silmameigitooted. Piccioli ütles ka väga kenasti: „Valentino Beauty is human beauty, a couture makeup open to all genders, ages, and cultures.

Hetkel on veel teada, et Valentino Beauty ametlikud kampaaniafotod avalikustatakse 31. mail ning siis saame ka teada, kuidas hakkavad uue ilumärgi tooted välja nägema. Kohe järgmisel päeval, 1. juunil saab hakata tooteid eeltellima Ameerika Ühendriikides ning üle maailma jõuab kollektsioon müügile augusti alguses. Seega tõesti – on, mida oodata. 

Sarnased artiklid

Kommentaarid