Jätkuvalt leidlik Jacquemus

Foto: Jacquemus

Kevad on käes ning mis seda kõige paremini kuulutavad? Eks ikka lilled ning Prantsuse moemärk Jacquemus teab seda vägagi hästi.

Moemärgi taga seisev Simon Porte Jacquemus on varemgi oma leidlike ideedega silma paistnud ning tänavu kevadel rõõmustab ta meid taas. Või tähendab, mitte otseselt meid, aga neid, kellel võimalik Pariisi pääseda. Meie saame siit ainult veebi vahendusel sellele ilule kaasa elada. 

Nimelt on disainer löönud käed Pariisi lilleäriga Les Fleurs de Paul ning üheskoos avanud käesolevaks nädalaks pop-up-lillepoe, mis toimib click & collect põhimõttel. Miks just lilled? Sest lilled on läbi aegade inspireerinud Simon Porte Jacquemusi enim ning on tema unistusekski olnud oma lilleäri omamine – seega sobib selline hüpikpood kevade kuulutamiseks ideaalselt. Mis veel? Lillekimbud teeb vaat et kõige erilisemaks aga see, et need on pakitud ei muusse kui Jacquemusi moemärgi kangastesse, täpsemalt kangajääkidesse. Ning kes siis ei tahaks saada Jacquemusi logoga kimpu. Seega, tulemus on kaunis ja jätkusuutlik!

Kellel õnn asuda sellel nädalal Pariisis, siis kõnealuseid kimpe saab ette tellida Jacquemusi veebilehel www.jacquemus.com.

Sarnased artiklid

Kommentaarid