ferm LIVINGu soe poeesia

ferm LIVINGu soe poeesia

Foto: ferm LIVING

Taani kodusisustusmärk ferm LIVING, mis on ka paljude eestlaste lemmik, on avalikustanud, milline saab olema nende tänavune kevadsuvine kodukollektsioon. Nagu ferm LIVINGule kombeks, pakub „Outdoor Poetry” nime kandev kollektsioon silmailu minimalistlike vormide ja maalähedaste toonidega.

Lisaks uue kuue saanud signatuurtoodetele teeb ferm LIVINGu uus kollektsioon kindlasti rõõmu neile, kes otsivad kodu sisustamiseks mõneti jätkusuutlikumaid variante. Nimelt esitleb sisustusmärk taaskasutatud plastist valmistatud kannusid, mis on meeldivalt naturaalsetes toonides: „Olive”, „Cashmere” ja „Black”.

Loomulikult ei puudu kollektsioonist ferm LIVINGu äratuntava vormiga lillepotid ja -kastid, mida võib julgelt kasutada ka puuviljakorvina või hoopis laua centerpiece’ina. Samuti on omal kohal kiiresti populaarsust kogunud tugitoolid, mille kangad – ja toolidega kenasti kokku sobivad dekoratiivpadjad – on valikus uutes silmipaitavates värvitoonides. Muide, ka kõnealuste kangaste valmistamisel on kasutatud ümbertöödeldud plasti – ühe toolikatte valmistamiseks kulub täpselt 53 ning dekoratiivpadja kanga jaoks 48 plastpudelit.

Heida kollektsioonile pilk peale allolevas galeriis ning kui mõni toode eriliselt silma särama pani, siis ferm LIVINGu ametlikus veebipoes on esimesed kõnealuse kollektsiooni tooted juba ka saadaval!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid