Jätkusuutlik disain uues veebipoes Nordby Living

Foto: Nordby Living

Skandinaavia sisustuskaupade edasimüüja Nordby Living on ametlikult avanud enda virtuaalsed uksed. Eraldi fookusesse on asetatud jätkusuutliku kaubagrupi klientideni toomine ning disainesemeid leiab tuntud Taani brändidelt nagu Bloomingville, Hübsch ja House Doctor.

Septembris lisandus Eesti sisekujundusmaastikule veebipood nordbyliving.ee, kust leiab disainmööblit, valgusteid, tekstiile ja koduaksessuaare. Lisaks põhjamaisele esteetikale keskendutakse ka vastutustundlikule tarbimisele. E-poe esilehel on “Jätkusuutlik valik” kategooria alla koondatud ümbertöödeldud klaasist joogi- ja sööginõud, puuvillast pleedid ja diivanipadjad ning taaskäideldud puidust mööbliesemed ja dekoratsioonid.

Samuti on veebipoe tegijad mõelnud uue toormaterjali ökoloogilise jalajälje peale. Näiteks on veebipoes esindatud puidust mööblitooted, mis kannavad FSC® serifitkaati. FSC® on ülemaailmne mittetulunduslik metsasertifitseerimise süsteem, mis edendab maailma metsade vastutustundlikku majandamist võideldes reguleerimata raie vastu ning et töölised saaksid õiglase kohtlemise ja tasu.

Nii ongi Nordby Living missiooniks on tuua ühe virtuaalse katuse alla kokku kaubamärke, mis keskenduvad loodust säästvale tootmisele, samas andmata järele ilusas disainis ja kõrges kvaliteedis.

Külasta uut veebipoodi aadressil www.nordbyliving.ee.

Sarnased artiklid

Kommentaarid