Muide, Jo Malone teeb ikka veel Zarale lõhnu

Foto: Zara

Kel ehk see uudis kahe silma vahele jäänud, siis lubage valgustada. Juba eelmise aasta lõpus jõudsid ilumaanideni kõlakad, et üks lõhnamaailma tuntumaid nimesid Jo Malone hakkab tegema parfüüme ja muid lõhnatooteid ei kellelegi muule kui kiirmoegigandile Zara. Vaikselt on need lõhnad aasta jooksul ka Zara lettidele jõudnud ning peame tunnistama, et oleme isegi neid nuusutades positiivselt üllatunud.

Aga muidugi, tegu on ju Jo Malone’iga, kes ilmselgelt ei laseks oma nime kusagile niisama peale kleepida. Nii ongi Zara Emotions lõhnade kollektsioon meeldiva väljanägemise ja meeldivate aroomidega. Kuna nõudlust tundub omajagu olevat, täieneb valik pidevalt, sest nüüd, jõulude eel on välja tuldud veel ühe alamkollektsiooniga, mis kusjuures ei ole üldsegi jõuluteemaline.

Uus peagi müüki jõudev kollektsioon kannab hoopiski nime Lullaby Collection, ning see sisaldab kaht lõhna – Le Petit Lullaby ja The Golden Lullaby – ning lõhnaküünalt. Mõlemal juhul on tegemist muskuseliste lõhnadega, millest tunneb ka natuke pirni. Ning kuigi nime järgi võiks eeldada, et tegemist võiks olla õrnade aroomidega, siis kuulduste järgi on tegu pigem millegi intensiivsega. Seega, olete hoiatatud.

Kel aga avastamata Jo Malone’i ja Zara senised ühisparfüümid, siis soovitame alustuseks teha tutvust hoopiski näiteks aroomidega Vetiver Pamplemousse, Amalfi Sunray, Ebony Wood ja Tubereuse Noir. 

Olgu ka lisatud, et kõik Zara Emotions lõhnad on saadaval suurustes 10 ml, 40 ml ja 90 ml (ning sõbralike hindadega 5,95 kuni 25,95 €), samuti on Zara loonud erinevad discovery komplektid kogu lõhnakollektsiooni avastamiseks. Ise oleme silmanud Zara Emotions tooteid Zara Viru Keskuse esinduses, suurima valiku leiab aga kindlasti Zara veebipoest. 

Sarnased artiklid

Kommentaarid