Yasmyn avaldas video loole “Rich”

Foto: Katri Kats/Kiss’n’Thrill

Kaks kodumaist – badass naisräppar Yasmyn ning bikiinibränd Kiss’n’Thrill on ühendanud jõud ning üheskoos on valminud muusikavideo Yasmyni loole “Rich”.

Loo visuaal valmis koostöös brändiga Kiss’n’Thrill, mille loojateks on Katri Kats ning Juhani Särglep. Lisaks olid video filmimisel abiks Liisa-Chrislin Saleh, Joonas Särglep, Jan Küp ja Fankadelik Vintage. “See on kõige ägedam video, mis mul senimaani on ja ma loodan, et see ei jää meie viimaseks ühiseks koostööks,” rõõmustab Yasmyn.

“Kui ma kuulsin selle loo instrumentaali, mis on loodud produtsent ONYXi poolt, siis ma tahtsin teha lugu, mis oleks trap. Sõnu kirjutades mõtlesin, et ma ei taha räppida asjadest, mida mul ei ole. Väga silmakirjalik on kuulda artiste räppimas rahast, naistest ja narkootikumidest, mida neil ei ole, seega mõtlesin, et teen selle üle nalja ja kirjutan sellest, mida mul tegelikult on ja mida mul pole. Ma olen rikas aga mul pole raha – toimib ju väga hästi,” avab naine loo tagamaid.

“Meie ühine koostöö Yasmyniga sai alguse läbi Kiss’n’Thrilli. Otsisime omalt poolt erinevaid tüdrukuid, kes võiks olla huvitatud meie bikiinidest, neid kandmast ja pildistamistest. Yasmyn oli üks huvilistest ja läbi selle meil tekkis mõte, et äkki teeme koos midagi suuremat ning vaatame, kuhu see teekond meid viib,’’ selgitab režissöör Juhani Särglep.

Teekond viis nad selle muusikavideoni siin:

Sarnased artiklid

Kommentaarid