HIGH 5: Yasmyn

Foto: Taavi Luhamaa

Möödunud nädalal ilmus kodumaisel (ja natuke ka ebamaisel) lauljataril Yasmynil uus lühialbum, mis kannab pealkirja „Illusions”. Rääkisime temaga natuke nii albumist kui ka sellest, mida oleks karantiini ajal kõige parem selga panna!

Yasmyn, kust tuleb sinu sisemine power?

Minu sisemine power tuleb minu minevikust, minu kasvatusest, emast ja vennast ning kõigest, mis mind ümbritseb.

Sinu muusika kohta on öeldud: hüpnootiline segu moodsast R&Bst, träpist, popist ja house’ist. Kuidas sa ise oma muusikat kirjeldaksid?

Ma ei kirjeldakski enda muusikat. Tahaksin olla lihtsalt artist, mitte R&B, träpi või hiphopi viljeleja – vaid lihtsalt artist. Tahan jätta oma kuulajatele 100% vabadust panna mind sellesse kasti, millega nemad kõige rohkem samastuvad.

Millest räägib sinu uus lühialbum?

Minu uus lühialbum ei räägi otseselt mingist kindlast teemast, vaid peegeldab minu tundeid, mõtteid ja meeleolusid, mis valitsesid siis, kui seda lõin. Kuna sügis-talv on Eestis üksjagu pime aeg, siis tuli ka EP tavapärasest natuke tumedam, müstilisem ja melanhoolsem.

Sinu nõuanne neile väikestele tüdrukutele, kes soovivad suureks saades sinuks saada?

Minu soovitus nendele noortele tüdrukutele on olla siiras enda vastu, mitte häbeneda seda, kes nad on, vaid hoopis tunda uhkust selle üle, kes nad on!

Ning lõpetuseks. Arvestades teema aktuaalsust, milline on parim #quarantinecasual rõivakomplekt?

Parim #quarantinecasual rõivakomplekt on muidugi kõige mugavamad riided, mis kapis seisavad – dressid, pidžaamad, siidist hommikumantlid. Ja muidugi ei ühtki tilka meiki!

Kuula YASMYNi EP-d „Illusions” Spotifys.

 

HIGH 5 on artiklisari, kus võtame luubi alla meile parimas mõttes silma jäänud inimesed – nii kodu- kui ka välismaalt – ning proovime viie lühikese küsimusega nende elu ja tegemiste tagamaid laiema publikuni tuua.

Sarnased artiklid

Kommentaarid