YASMYN andis välja lühialbumi “Illusions”

Foto: Silver Mikiver

Kohalik R&B talent ja 2020 Eesti Muusikaauhindade Aasta Hip-Hop/Rap/R&B artisti tiitli nominent YASMYN on andnud välja lühialbumi “Illusions”.

Kui vajame muusikalist sildistamist, siis YASMYN paikneb R&B, Hip-Hopi, ja trapi segus. YASMYNi debüütalbum “SlowFall” ilmus aasta tagasi ning tõstis noore artisti nii kriitikute kui ka kohaliku R&B ja Hip-Hop skeene huviorbiiti. Samuti avanes tal võimalus esineda selle aasta jaanuaris Hollandis, Euroopa suurimal ja olulisimal uue muusika festivalil Eurosonic Noorderslag, viies oma muusika rahvusvahelise publiku ja muusikatööstuse võtmeisikute ette.

“Ma ütleks, et “Illusions” ei räägi otseselt mingist kindlast teemast, vaid pigem on see peegeldus minu emotsioonidest ja tunnetest, mida kogesin loomise ajal. Sügis ja talv on pimedad ajad.. ja ma arvan, et seda on albumil kuulda. See on veidi tumedam, aeglasem ja melanhoolsem, võrreldes minu debüütalbumiga “SlowFall”, mille salvestasin L.A. päikese all,” kirjeldab YASMYN uue albumi olemust.

YASMYN lisab, et uus EP on palju küpsem kui tema varasem looming – naiselik, kuid jõuline. “Põhjus, miks ma ei taha väga täpselt temaatikast rääkida on see, et ma tahan, et kui inimene seda kuulab, siis ta saab sõnade ja meloodiatega samastuda täpselt nii nagu ta naturaalselt soovib. Andes mingisuguse vihje ette, siis olen selle juba ära sõnunud ja inimesel tekivad eelarvamused,” lisab YASMYN.

Uue lühialbumiga on valmimas ka lühidokumentaalfilm, mis peegeldab YASMYNi muusikalist ja isiklikku kasvamist ning loomeprotsesse. Dokumentaali tiiserklippi saab juba vaadata Youtube’is:

Kuula YASMYNi EP’d “Illusions” Spotifys.

Sarnased artiklid

Kommentaarid