Anett avaldas koostöös Frediga videosingli “Write About Me”

Foto: Pressifoto

Laulja-laulukirjutaja Anett avaldas koostöös Frediga (Frederik Küüts) Eesti Laulu poolfinaalis osaleva videosingli “Write About Me”. Loo video sai esmakordselt esitletud laupäeval Eesti Laulu erisaates. Anett ja Fredi astuvad üles Eesti Laulu 1. poolfinaalis 13. veebruaril.

““Write About Me” on minu ja Fredi esimene koostöö ja loodan, et see ei jää viimaseks, sest meil oli algusest peale väga hea loominguline klapp. Lugu räägib toksilisest armastusest ja kiindumusest kahe inimese vahel. Mulle meeldib, et see ei räägi mitte hetkeseisundist vaid jutustab loo, millel on algus ja lõpp, mis kujundab ühele armastusloole ajatelje,” avab loo tausta Anett.

“Lause “If you could write songs would you write one about me” ümber olid mõtted keerelnud minu peas juba aastaid ning too sama esimene õhtupoolik, kui me Anetiga lugu kirjutama hakkasime, tundus lõpuks olevat see õige hetk, et kauasäilinud idee sahtlist välja tuua. Ja sealt edasi läks kõik kuidagi hirmutavalt lihtsalt. Klapp muusikute ja inimestena oli kiire tekkima, mistõttu lugu ka juba pärast teist kirjutamissessiooni enam-vähem valmis oli,” kirjeldab loo valmimist kaasautor Fredi, kes on ühtlasi ise ka loo produtsent.

11. detsembril annab Anett Von Krahli uue kontserdisarja Krahl Sessions raames akustilise erikontserdi koos kohaliku R&B eredaima tähe Yasmyniga. Erilise formaadiga kontsertõhtu, kus artistid on laval ühel ajal, teineteise muusikat uute arranžeeringutega täiendamas. Just sel õhtul saab Aneti uut lugu esmakordselt elavas esituses kogeda. Lisainfo ja piletid leiab Ticketerist: https://www.ticketer.ee/krahl-sessions-anett-x-yasmyn-live

Kuula Aneti ja Fredi lugu Spotifyst.

Vaata ka uue loo videot: 

Sarnased artiklid

Kommentaarid