Púr Múddi koosseisu kuuluvad kaks multi-instrumentalisti ja produtsenti – Oliver Rõõmus ja Joonatan Siiman – kelle koostöö sai alguse kaks aastat tagasi. Värskelt ilmunud singel “Ooh Aah” on duo jaoks erilise tähendusega kuna tegemist on esimese looga, kus inimesed saavad kuulda koosseisu liikme Joonatani häält. “Loo valmimisprotsess on kokku kestnud pool aastat ning meil on hea meel tulemust lõpuks ka kuulajatega jagada,” ütleb Joonatan.
“Ooh Aah” puhul on tegemist looga, mis on oma olemuselt sünge ja müstiline, kuid samaaegselt kaasahaarav ning tantsuline. “Kuna lugu on väga catchy ja sõnade poolest lihtne, siis on publikul ka seda meie kontserditel mõnus kaasa laulda”, lisab Oliver.
Uut lugu saab kuulata SIIT.
Eelmisel aastal ilmus koosseisult Armin van Buureni plaadifirma alt lugu “Smile” koostöös UK laulja ja laulukirutaja Daniel Pearce’iga, kelle hääl on inimestele tuttav rahvusvahelistest hittlugudes nagu Sigma – “Nobody To Love” ja DJ Regard – “Ride It”. Púr Múdd lubab, et ka 2020.aastal on koosseisult oodata palju uusi ja huvitavaid koostöösid, seega soovitavad nad hoida silma peal nende kanalitel.
Púr Múddi tegemistel saab silma peal hoida Instagrami ja Facebooki vahendusel.
„Kirjutasin selle loo tänavu märtsi alguses, mõeldes iseendale. Olin parasjagu elus sellises kohas, kus mul oli neid sõnu vaja kuulda ja nii tuligi see lugu otse südamest,“ ütles loo autor INGRA.
„Kusagil on keegi“ on sillerdavalt suvine ja elujaatav lugu, mis on heaks kaaslaseks nii neile, kes alles otsivad oma inimest, kui ka neile, kelle kõrval see eriline keegi juba olemas on.
Loos musitseerivad koos INGRAga kitarrist Johannes Laas, klahvpillimängija Mikk Kaasik, bassist Peedu Kass ja trummar Kristjan Kallas. Pala miksis ja masterdas Sten-Olle Moldau.
Singli muusikavideo filmis ja monteeris videograaf Kevin Kohjus ning selles teeb kaasa näitleja Franz Malmsten. INGRA sõnul sündis video idee ühest Instagramis nähtud klipist ning lõpptulemus sai täpselt selline nagu ta ette kujutas. “Selle suvine visuaal ja pehmed toonid haakuvad suurepäraselt loo meeleoluga,” lisas laulja.
„Mõistatuse“ sünnilugu on inspireeritud Tuuli enda elust. Laul sai alguse hetkest, mil ta kohtus oma praeguse kaaslasega. Juba esimesest kohtumisest tundis ta, et soovib just selle inimesega oma elu jagada, kuid ei julgenud seda kohe välja öelda. Ka vastaspoole tundeid oli keeruline tõlgendada ning nii kujunes nende vahel välja omamoodi kassi-hiire mäng. „See lugu on minu enda kassi-hiire mängust – hetkest, mil ei tea, kas julged öelda seda, mida süda tegelikult tahab,“ kirjeldab Tuuli Rand.
Singli „Mõistatus“ autorid on Gevin Niglas, Emili Jürgens ja Tuuli Rand. Lugu salvestati FAAR Musicu stuudios ning muusikavideo autor on Aleksandr Tokarev.