EiK avaldas muusikavideo singlile “Mu suvi”

Foto: Pressifoto

Muusik EiK on välja tulnud uue stiilse muusikavideoga oma singlile “Mu suvi”, mis pärineb ta 15. juulil koostöös TIKS Rekordsiga ilmunud kogumikult “EiK”.

Loo visuaal sai filmitud Tallinna vanalinnas ja Pelgurannas ning valmis koostöös režissöör Franz Malmsteni, operaator Markus Muide ja produtsent Oliver Reimanniga. Video stsenaristiks ja monteerijaks oli aga EiK ise.

Kui EiK ja Franz hakkasid loole videot mõtlema olid nad veendunud, et sellele kiiksuga suvelaulule tuleks ilmtingimata teha ka kiiksuga video – tegelased, kes naudivad õhtut ja paari sooja nädalat aastas, aga samal ajal kõrgub nende kohal reaalsuse ebamäärane vari.

“Haarasime kinni loo hüüdlausest “Mu suvi algab uuesti” – video selgrooks saigi lõputu ronimine peo poole mööda sama trepikoja astmeid. Lisaks, sidumaks laulu visuaali kogu ülejäänud plaadi kujundustega, otsustasime viimasel hetkel mustvalge esteetika kasuks. Kolmandaks efektseks elemendiks tulime mõttele kasutada voodit, mis minuga ratastel läbi linna sõidab, kui olen ühekülgsest melust surmani väsinud. Küllaltki sürreaalne lahendus, mida ma alguses mugavuse mõttes läbi ei tahtnud lasta, ent Franz käis muudkui peale ja tulemus kukkus välja paremini kui ealeski varem,’’ lisab loo autor EiK.

EiKi on võimalik järgmisena kuulda augusti lõpus toimuval Tallinn Music Weekil – TIKS Rekords kontsertõhtul, 28. augustil F-hoone Mustas Saalis.

Vaata “Mu suvi” muusikavideot:

Sarnased artiklid

Kommentaarid