Woolishi uus kollektsioon ja 48 meriinovillast toodet

Woolishi uus kollektsioon ja 48 meriinovillast toodet

Foto: Getter Kuusmaa

Modernne riietus sobib hästi muutliku kliimaga ning on kasutatav üle hooaegade, kaasaegselt trendikas, samas ajatu ja kergesti kombineeritav ülejäänud garderoobiga. Just selline on ka kodumaise moebrändi Woolish uus kollektsioon “NR 3”.

Woolishi enda sõnul on tegemist Eesti moemaastikul üsnagi haruldase nähtusega – tervelt 48 tootega kollektsioon on valmistatud meriinovillast, vastupidavast, kergest ning naturaalsest kangast. Peamine element, mida näeb ka kollektsiooni fotodel, puuvilla taim, sümboliseeribki toormaterjali väärtuslikkust, kestlikkust, vastupidavust ja puhtust.  

“Tegime esimest korda oma kollektsioonile lookbook’i,” jutustab Anna Siimu, brändi disainer. “Bränd on küll juba pea sada aastat vana, kuid alles nüüd proovime sõnumit levitada sääraselt”.  Ta lisab: “Meie kaubamärk kasvab ja areneb, me ise usume sellesse. Oleme saanud palju head tagasisidet ka klientidelt, aga peame näitama ja tõestama end koduriigist kaugemalgi. Imagoloogilised fotod on esinduslikud ning annavad võimaluse astuda hõlpsamini kontakti partneritega välismaal.”

Skandinaavialiku kollektsiooni “NR 3” suurima väljapanekuga saab tutvuda Woolishi esinduspoes Tallinnas, aadressil Harju 1. Tooted on saadaval ka MUST disainipoes Viru Keskuses ning alates juunist Tallinna Kaubamajas Eesti disaini alal.

Vaata kollektsioon oma silmaga üle allolevas galeriis!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid