GALERII: Enly Tammela esimese ehtekollektsiooni esitluspidu prillipoes VIUU

GALERII: Enly Tammela esimese ehtekollektsiooni esitluspidu prillipoes VIUU

Foto: Rasmus Kooskora

Eelmisel nädalal aset leidnud Enly Tammela esimese ehtekollektsiooni esitluspidu prillipoes VIUU täis kulda, teemante ja glamuuri tõi kohale meeldivalt palju uudistajaid. 

Enly on New Yorgis elav eesti modell, kes muide on üles astunud ka Portaili veergudel nähtud moeseeriates. Ehete disainimisega alustas Enly paar aastat tagasi ja nüüd otsustas ta asja lõpuks ametlikuks teha. Talle oli väga oluline teha esmaesitlus just Eestis „oma inimeste” keskel, kes on teda läbi aastate toetanud ning tema tegemistele kaasa elanud. Enly esimese kollektsiooni moodustavad kullast, teemantidest ja muudest vääriskividest tehtud kettsõrmused. Kust selline idee?

Enly ise pole kunagi suur ehete fänn olnud: „Tahtsin luua midagi sellist, mida sa justkui ei tunne ja saad igapäevaselt kanda ega pea kunagi ära võtma. Samas midagi, mis oleks unikaalne, kuid läheks kokku mu enda stiiliga. Midagi, mis oleks kvaliteetne ja millel oleks väärtus.” Nii sündisidki kettsõrmused, mis valmivad Tartus kogenud kullassepa käe all. 

Veel räägib Enly, et ta tahab, et tema brändil oleks lugu: „Keegi ei tohiks unustada, kus tema juured on. Minu viis seda teha on luua midagi oma kodumaal. Eesti on täis andekaid inimesi ja miks mitte toota kõik algusest lõpuni siin. Ma tunnen, et igal tootel, alustades visiitkaartidest ning lõpetades ehtekarpide ja toote endaga, on hing, mis teeb lõpliku tulemuse väga eriliseks. Vähemalt minu enda jaoks. Ma loodan, et ka teiste jaoks.” 

Ühtlasi töötab Enly juba järgmise kollektsiooni kallal, milles saavad särada hoopiski kõrvarõngad.

Ehtekollektsiooni esitluspeoga avati VIUU prillipoes ka Enly ehete hüpikpood, millest saab ehteid soetada maikuu lõpuni. Mis saab aga edasi? Seda saab teada, jälgides Instagrami-kontot @enlytammela.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid