ELLEN RICHARD äratab ja kisub lõhki

ELLEN RICHARD äratab ja kisub lõhki

Foto: Oliver Moosus

Moebrändi ELLEN RICHARD Telliskivi stuudiopoes on tihtipeale kuulda kergelt ehmunud reaktsiooni, kus klient proovib aru saada, mis asi see seal riidepuu peal täpselt on. Ühel tootel on auk varrukas, teisel on infosilt väljapoole õmmeldud, kolmas on kuskilt kinni seotud või ei-tea-kuidas teise tootega kokku traageldatud. Kindlasti pole aga see ehmatus halb, vaid hoopis vastupidi, see äratab üles nagu külm vesi hommikul või suplus Eesti merevees, mille järel on alati hea värske tunne.

Ja nii jõuamegi moemärgi uue kollektsioonini. Disainerite vanaisa Richardi riidekapist inspireeritud kollektsioon nimega “RICKS” on tõenäoliselt brändi kõige äratavam ja augulisem. Tooted on mitmeti kantavad, pööratavad, seotavad nagu ikka ELLEN RICHARDi loomingult oodata võib, küll aga pole bränd varem nii tugevalt oma juuri loomingusse visandanud. Sedapuhku oli traditsioonide ja lapsepõlve juurde tagasitulek disaineritele loogiline käik ja langes kokku nende tänavuse suve visiooniga.

“Vanaisa Richardi riietes oli midagi nii võluvat, et siiani leian neist inspiratsiooni,“ räägib ELLEN RICHARDi disainer Kristi Pärn uutest toodetest. “Andreas Kübaraga koos töötades oleme leidnud huvitavaid detaile ja siluette, küll aga ei saa ka suvel üle ega ümber mustast värvist,“ lisab ta. Olgu ka mainitud, et kõik moemärgi suvekollektsiooni tooted on valmistatud naturaalsetest linastest kangastest.

Uus kollektsioon ise on saadaval brändi stuudipoes Telliskivi 60A, samuti Tallinn Design House’is, Solarise Keskuse disainipoes LEVI ja Kuressaare Pallopsonis.

Tutvu kollektsiooniga allolevas galeriis!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid