Ilu, lihtsus ja Piret Järvis-Milder

Ilu, lihtsus ja Piret Järvis-Milder

Foto: Maksim Toome

Kodumaine moebränd BRAND NO.8 esitleb uut kevadsuvist kollektsiooni, mis on korraga nii minimalistlik, elegantne, trendikas kui ka mänguline. Mitmetahuline kollektsioon jäädvustati helge moeseeriana Piret Järvis-Milderi seljas. 

BRAND NO.8 on kodumaine naisteriiete bränd, mis kehastab ettekujutust klassikalistest esemetest koosnevast garderoobist, mida on omakorda täiendatud kaasaegsete trendide ning läbimõeldud värvigammaga. Brändi looja ja disaineri Svetlana Puzorjova sõnul on käesoleval hooajal selleks värvivalikuks valge, lavendel, roosa, taupe, helesinine ja must. Kollektsiooni täiendavad omakorda Ruslan Baginskiy peakatted, Helena Tikkunova kudumid ning Jamemme käekotid, mida saab soetada BRAND NO.8 butiigist. 

Svetlana lisab, et nagu varasemalt on ka uue kollektsiooni esemeid võimalik hõlpsasti omavahel kombineerida. BRAND NO.8 näeb ilu lihtsuses ja seda kajastab ka märgi värske kollektsioon. Muide, tegelikult on BRAND NO.8 mõtlikult jaganud end kaheks moesuunaks: WHITE on eksklusiivne sari naisele, kelle jaoks on oluline ajatu elegants, klassikalised mudelid ja rõivaste täiuslik istuvus, ning trendidele orienteeritud sari RED, mis lisaks taskukohasele hinnale peegeldab hetkemoe lemmikuid. Vaata, kuidas need sarjad uue kollektsioonina kokku sulavad allolevas galeriis! 

BRAND NO.8 esinduskauplus on kõigile huvilistele avatud Tallinnas aadressil Pärnu mnt 42/Hariduse 13.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid