Valentino esimene meigikollektsioon on väga… punane

Valentino esimene meigikollektsioon on väga… punane

Foto: Valentino

Kui me umbes kuu aega tagasi kirjutasime, et Valentino Beauty ametlikud kampaaniafotod avalikustatakse 31. mail, siis tundub, et ilumaailm ei suutnud ikkagi nii kaua oodata. Uue ilumärgi visuaalid avalikustati käesoleval nädalal ning heitsime pilgu neile meiegi.

Mida me siis fotodelt nägime? Esiteks seda, et tagasihoidlikkusega ei ole sellel kollektsioonil küll mingisugust pistmist. Uue jumestusbrändi tootepakendid on säravalt punased, mis ei ole meigitoodete puhul just tavapärane valik. Aga samas, see on ikkagi Valentino. 

Veel punasest rääkides… Uue pressiinfo kohaselt näeb Valentino Beautys ilmavalgust 50 eri toonis huulepuna, mis moodustavad Rosso Valentino huulepulkade kollektsiooni – kuid loomulikult lisaks kõikvõimalikele punastele on valikus ka nude ja tumedamad lillakad toonid. Samuti on mõeldud sellele, et kõik huulepulgad oleksid nii-öelda taastäidetavad – kui huuletoon otsas, saad vutlarisse osta uue sisu. 

Olgu ka lisatud, et värske info kohaselt on Valentino meigitoodete eeltellimine vahepeal nihkunud, 1. juunilt 17. juunile. Jätkuvalt aga peab paika see, et üle maailma jõuab kollektsioon müügile augustis. Seega, ootame aga edasi.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid