Väidetavalt BYREDO seni seksikaim parfüüm

Foto: BYREDO

Nišiparfüümibränd BYREDO on välja tulnud taas eritootega. Seekord on tähelepanu all üks brändi menukamaid parfüüme – Blanche. 

Parfüümi Blanche idee sündis omal ajal sellest, kuidas BYREDO looja Ben Gorham tunnetas valget värvi. „Esimest korda valmistasin selle parfüümi konkreetsele isikule mõeldes. Tahtsin fikseerida tema süütu, puhta poole looduses oleva peaaegu läbipaistva aroomiga,” on Gorham öelnud. 

Täna ütleb ta erikollektsiooni Blanche’i kohta, et see on BYREDO seni seksikaim parfüüm, sest selle aroom peaks meenutama värskete valgete linade lõhna, millelt just keegi on üles tõusnud… Lõhnas endas käivad läbi nii aldehüüdid kui kaukaasia roos, sandlipuu ja muskus, samuti kannikese noot. Mõni võib öelda, et tulemuseks on värskelt pestud, kuid veel kergelt seebise naha aroom. Intrigeeriv, kas pole?

Nagu BYREDO limiteeritud eritoodete puhul ikka, siis on mängitud ka parfüümipudeliga. Seekord on Blanche oma nimele kohaselt saanud uue valge kuue. Lisaks sellele oskas BYREDO väga osavalt püüda pilke eriväljalaske kampaaniaga, mille fotodel on jäädvustatud maadleja ja MMA võitleja Ilir Latifi ja fitnessmodell Rebecka Eklund. Kas palju lihaseid või palju sensuaalsust? Otsustage ise.

Erilises valges pudelis BYREDO Blanche on värskelt saadaval veebipoes byredo.com. 

Sarnased artiklid

Kommentaarid