Ütle „JAH” New Vintage by Krissi uue kollektsiooniga

Foto: Sandra Palm

Eesti ehtebränd New Vintage by Kriss on disaininud spetsiaalse ning erilise kollektsiooni pruutidele, et tuua igas naises välja „the best version of you” – see kõige parem Sina nii pulmapäeval kui ka kõigil järgnevatel aastatel.

Uus ehtekollektsioon sai inspiratsiooni ikka sellestsamast elu kõige tähtsamast päevast. „Jah, tulevane abikaasa jumaldab sind, pruutneitsid on kindlasti natuke kadedad ja sina näed jumalik välja. Aga mis peamine – sel päeval oled ikka sina ise ning sa naudid sel päeval iga hetke. Have fun! Naera, tantsi, tähista! Lõppude lõpuks on ju armastus see, mis paneb maailma pöörlema,” räägib uuest kollektsioonist NVbyK brändi looja Kriss Eglite.

New Vintage by Kriss loob ajatuid ehteid, mis julgustavad naisi suurelt mõtlema, julgelt tegutsema ning elama täiel rinnal. NVbyK usub, et iga naise unikaalsus on väärt tähistamist ning esile tõstmist.

NVbyK pruudiehete kollektsioon on eksklusiivselt müügil NVbyK veebipoes aadressil www.nvbyk.com, NVbyK stuudios aadressil Pärnu mnt 27‒16 ning Goldtime’i Viru Keskuse kaupluses.

Sarnased artiklid

Kommentaarid