Framed by Karl x LENTSIUS loodussõbralikud aksessuaarid

Framed by Karl x LENTSIUS loodussõbralikud aksessuaarid

Foto: Framed by Karl

Disainerid Karl Annus ja Kairi Lentsius on tulnud välja kiiduväärt koostööga. Ühiselt on loodud uued loodussõbralikud aksessuaarid – mansetinööbid stiilitundlikule särgikandjale ja kõrvarõngad minimalistlikuma joone austajale.

Ehted valmivad käsitööna Kairi Lentsiuse disaini põhjal ning materjalina kasutatakse Framed by Karli prillitootmisest ülejäävat materjali – käsitsi liimitud väärispuidust vineeri. Framed by Karl puidust prillide kandjatel on nüüd põnev võimalus täiendada riietust sobivate mansetinööpidega, sest „Ankru” nime kandvad mansetinööbid valmivad seitsmest eri puidust, täpselt nagu puidust prillidki.

Framed by Karli asutaja ja disainer Karl Annus räägib: „Soov ja vajadus prillitegemise jääkidest midagi ilusat ja praktilist valmistada tekkis juba mõne aasta eest, sest esimestest prillidest saati ei ole ma väärtuslikke jääke tahtnud lihtsalt prügikasti visata. Kairi Lentsiuse disainitud mansetinööp „Ankur” on täpselt õige aksessuaar, mida prillitootmise ülejääkidest valmistada.”

Lisaks Lentsiusega koostöös valmivatele mansetinööpidele on Framed by Karli kollektsioonis klassikalise vormiga 925 prooviga hõbedast ja väärispuidust mansetinööbid ning minimalistlikud kõrvarõngad. Ideaalsed aksessuaarid on saadaval nii eraldiseisvalt kui ka komplektina.

Framed by Karl x LENTSIUS mansetinööbid ja kõrvarõngad on eksklusiivselt saadaval vaid Framed by Karli stuudios Tallinnas, Telliskivi 57 ning veebilehel framedbykarl.com.

 

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid