Eks on ikka, sest toonik valmistab naha ette seerumi ja kreemi kasutamiseks. Järjekord on selline, et toonikut peaks kasutama pärast näopuhastust ja enne seerumi peale kandmist. Toonik eemaldab nahalt järelejäänud rasu, surnud naharakud ja mustuse ning tasakaalustab naha pH-taseme. Tooniku koostises on tihti nahka hooldavad osised, näiteks glütseriin, antioksüdandid ja põletikuvastased ained, samuti rikastatakse neid vesiniku ja hapnikuga. Nagu muudegi näohooldustoodete puhul, peaks ka tooniku valima vastavalt nahatüübile. Nii aitab see korrigeerida kas rasu, aknet või hoopis kuiva nahka. Sel juhul tasuks kindlasti jälgida, et toode ei sisaldaks alkoholi, kuna see on väga kuivatava toimega.
Kui toonik on enamasti väga vedel ja seda saab kasutada vaid vatipadjaga nägu tupsutades, siis mõnel brändil on toonik juba seerumiga kombineeritud ja see teeb vedeliku geeljamaks. Nii saab seda peopesale kallata ja sõrmedega näole kanda, kulutades niiviisi tunduvalt vähem toodet. Samuti on täna toonikut saadaval pihustiga pudelis, mis teeb selle kasutamise päeva jooksul turgutust vajades eriti mugavaks. Kui nahk on veel õrnalt toonikust niiske, kanna näole kreem. Nii tagadki parima niisutuse.
Vaata allolevast galeriist, millised on Portaili toimetuse lemmiktoonikud!
Jah, tõepoolest — SKIMS, mis on tuntud oma kehakorrigeeriva pesu ja rõivaste poolest, esitles just oma esimest ilukategooria „innovatsiooni“: Seamless Sculpt Face Wrap. Tegu on näo vormijaga — ja loomulikult on see juba välja müüdud.
Kõnealune näoteip (või ikkagi näovormija? Või kompressiooniside?) on tehtud brändi SKIMS ikoonilisest skulptuurkangast, sisaldab kollageenlõnga (jah, selline asi on väidetavalt olemas) ning kinnitub mugavalt kuklalt ja pealaelt.
Seega, kui tunned, et su lõualuu vajab öösiti rohkem tuge, saad end SKIMSi kodulehel kõnealuse toote ootenimekirja lisada. Sest ilmselgelt ei taha sa jääda ilma TikToki järjekordsest kinnisideest. Nali. Või mitte?
Caia loovjuhi Emelie Sundesteni sõnul ei olnud eesmärk pelgalt ilu ja moe ühendamine, vaid kahe sarnase esteetikaga Skandinaavia brändi, mida Caia ja ROTATE kindlasti ka on, sünergia loomine: “For us, this is so much more than merging beauty and fashion as these worlds already have a natural connection,” sõnas Sundesten Vogue Scandinaviale. “It was more about merging two like-minded Scandinavian brands together. Our similar taste made this collaboration feel effortless.”
Kollektsioon koosneb neljast hoolega läbimõeldud tootest: vürtsikas ja sametine parfüüm The Rotate Perfume, kahes toonis huulepliiats, niisutav huuleläige ning – üllatusena – ka ROTATE’i esimene kott, mille lillelised 3D-detailid ja eemaldatav rihm võimaldavad seda kasutada nii meigikotina kui kanda piduliku käekotina.
Koostöö tähistamiseks avatakse 4. augustil Caia hüpikpood ei mujal kui ROTATE’i Kopenhaageni esinduspoes, mis jääb avatuks kuni 31. augustini. Samuti on Caia tänavune ametlik meigipartner ROTATE’i kevad/suvi 2026 kollektsiooni esitlusel järgmisel nädalal toimuval Copenhagen Fashion Weekil.