Elizabeth Ardeni 8 Hour Cream: mitte ainult 8 wow-efekti

Foto: Elizabeth Arden

Sügis on täpselt õige aeg, et vanadele fännidele meelde tuletada ja uutele tutvustada Elizabeth Ardeni kultustoodet – jah, me räägime 8 Hour Cream Skin Protectant kreemist.

Elizabeth Ardeni 8 Hour Cream Skin Protectanti retsept sai tuubi pandud juba 1930. aastal, et see aitaks kuiva ja marraskil naha eest hoolitseda. Miss Ardenil õnnestus see niivõrd hästi, et täna, 89 aastat hiljem ostame seda uhketest kaubamajadest või tellime e-poest, mis sel ajal oleks täiesti ebamaisena tundunud. Muide, toona ei võtnud Miss Arden sugugi kogu kreemi väljatöötamise au endale, 8 Hour Cream sai oma nime hoopis tema sõbrannalt, kes ütles, et marraskil nahk paranes juba kaheksa tunniga. Mis siin siis ikka pikemalt mõelda, nimetagemgi siis kreem 8-tunni-kreemiks. 

Kui sai selgeks, et kreem ravib marraskil nahka, siis hakkas Elizabeth Arden mõtlema, milleks seda veel võiks kasutada. Ja ta mõtles välja nii palju kasulike nippe, et toome need ka siinkohal välja:

Määri 8 hour cream’i huultele, see ravib ja kaitseb õhukest ja õrna huulenahka, mis on rikutud kas päikese, tuule või liiga kuivatava huulepulga tõttu. 

Loomulikult ei pea piirduma vaid huultega, kreemi võib kasutada ka näomaskina.

Kasuta seda küünte ja küünenahkade pehmendamiseks. Say no more! 

8 Hour Cream kaitseb külma ilma ja tuule tõttu kahjustatud nahka. Talvisel ajal võib seda enne pakase kätte minekut määrida õrnalt ninale ja põskedele. 

Kui aga olete juba kord külma saanud, siis võib seda õrnalt nina ümber määrida, et nuuskamisest kahjustunud nahka ravida. 

See kreem toimib ka kui intensiivravi-kätekreem. Hea abimees meile kõigile, aga eriti tolmuses keskkonnas või õues töötavatele inimestele. Samuti õpetajatele, kes päevast päeva peavad kriidi kuivatavat mõju tundma. 

Aga juuksed? Loomulikult! Kui oled käed sisse määrinud, tõmba sõrmedega ka juukseotstest läbi või silu juuksepiiril turritavad karvad alla. 

Meik? Absoluutselt! Kasuta 8-tunni-kreemi kulmude fikseerimiseks, huuleläikeks, highlighter’ina põsesarnadel või vedela põsepuna alla, et seda paremini hajutada. 

Päris suure üllatusena võib aga tulla järgmine trikk: 8 Hour Cream sobib ka muidu väga raskesti eemaldatava meigi eemaldamiseks! Portaili naiskond on seda omal nahal katsetanud vägagi veekindla huulepulga eemaldamiseks (ja toimis!), aga kuuldavasti pidi see ka ripsmetuši probleemideta eemaldama. 

Ja meie viimane soovitus (neile, kes veel ei ole jooksnud lähimasse ilupoodi selle kreemi järele): lisage see juba varakult oma jõulukinkide nimekirja! 

Sarnased artiklid

Kommentaarid