THE ROW on välja tulemas esimese meestekollektsiooniga

THE ROW on välja tulemas esimese meestekollektsiooniga

Foto: The Row

Rahulikuma, kuid kindlasti mitte väheefektse moe austajate rõõmuks on Olseni kaksikute kultusbränd The Row välja tulemas esimese meestekollektsiooniga. Kuigi maskuliinsed elemendid on brändi moeloomingut saatnud varemgi, on eraldi meestekollektsioon moemaailma positiivselt kihama pannud. 

Mary-Kate ja Ashley Olsen asutasid moebrändi The Row 2006. aastal ning on algusest peale keskendunud vaid naisterõivastele ja aksessuaaridele. Küll on bränd teinud mõned koostööd ka meestemoe vallas, näiteks tulid nad mõni aasta tagasi välja väikese kapselkollektsiooniga meestele, samuti teinud koostööd Itaalia kingabrändiga Enzo Bonafè. Nüüd ollakse aga valmis täisväärtusliku meestesuuna jaoks. 

Olseni õed ise ütlevad, et meestekollektsiooni disainides mõtlesid nad The Row tavapärase naiskliendi kaaslase peale. Kui The Row naistekollektsioonid on reeglina pigem relaxed oleku ja siluettidega, siis (vähemalt brändi esimene) meestekollektsioon saab olema täidetud erakordse rätsepatöö ning parimate kangastega. Muide, The Row brändi nimi tuleneb Londoni Savile Row piirkonnast, mis on ju ikoonilisse staatusesse tõusnud just meeste rätsepatöökodade poolest – seega kahtlustame, et oodata on just Savile Row’ väärilisi esemeid.

Kollektsioon ise peaks müügile jõudma The Row poodidesse juba tänavu oktoobris. 

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid