Kiire (ja üldsegi mitte vihane) BALTMAN

Kiire (ja üldsegi mitte vihane) BALTMAN

Foto: Jaanus Ree

Baltmani sügistalvine kollektsioon nimega Fast&Curious tähistab pidevas liikumises olemist, mis omakorda eeldab alalist enesekindlust ja mugavat enesetunnet igas olukorras. See kollektsioon on loodud meestele, kes noobluse kõrval peavad vähemalt sama oluliseks ka lõigete sobivust, materjalide kvaliteeti ning praktilisust.

Kollektsiooni iseloomuga triiksärgid kombineerituna mugavate pükste ning kergete mantlitega sobituvad täiuslikult linnamaastikuga. Samas rõhutavad need maskuliinset enesekindlust ning ärgitavad lapseliku avastustuhinaga leidma uusi väljakutseid – olgu need vaimsed või füüsilised. Sportlikud detailid mahendavad liigkorrektsust, tennised ja matkasandaalid on sunnitud, kuid veatus kooskõlas ontlike viigipükste, kapuutsiga pusad sametist pintsakutega.

Baltmani uue kollektsiooni värvigamma on hooajale kohaselt tumedates ning küpsetes toonides, millele sekundeerivad pehmed pastelsed loodustoonid. Mängulisust lisavad tartanist inspireeritud ruudud ning looma- ja putukakujutistega trükimustrid. Ootamatu rõhuasetuse annavad varjatud finessid – mummulised sokid, täidlastes sügistoonides prossid ja atleetlikud traksid.

Baltmani tänavuse sügistalvise kollektsiooni Fast&Curious fotoseeria valmis Sitsiilias koostöös ühe Eesti tuntuima spordifotograafi Jaanus Reega, kaamera ees tegutses aga noor sisearhitekt Eri Rääsk. Vaata (meie silmis) suurepärast tulemust allolevas galeriis!

Sügistalvine kollektsioon ise on juba müügil Baltmani esinduskauplustes üle Eesti ning veebipoes andmorefashion.com.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid