Tanel Veenre uuest ehteseeriast: “Juugendlik ilu on mind alati mõjutanud.”

Tanel Veenre uuest ehteseeriast: “Juugendlik ilu on mind alati mõjutanud.”

Foto: Julia Shashkina

Saame alustada tänast ehteuudist pidulike õnnesoovidega, sest sünnipäev ei ole kellelgi muul kui Tanel Veenrel endal. Sama pidulikult annab Tanel Veenre Jewellery teada, et ehtemärgi VENUS kollektsiooni on lisandunud muinasjutuline 12 mudelist koosnev BELA seeria, kus hõbedast teokarbile annavad hinge merekarbikujulised ehtekivid. 

“BELA on austusavaldus looduse ja kevade ilule,” selgitab Tanel. “Kollektsioon on ood poolvääriskividele, mis graveeritud ühekaupa minu näidiste järgi. Selles seerias on juugendlikku ilu, mis mind alati mõjutanud.”

VENUS BELA hõbedetailid on 3D prinditud Eestis eetilisest hõbedast. Kollektsiooni vääristavad ehtekivid on Tanel Veenre jooniste järgi valmistatud Indias, kus on aastasadu vana kivide töötlemise traditsioon. “BELA teokarbi kujulised kivid on käsitsi graveeritud – nõnda valmistatud kive kohtab muidu vaid kõrgmoe ehetes, kuna iga kivi voolimine on erakordselt ajamahukas. Seekord läksime ka ise seda teed, sest vaid nõnda saavutasime soovitud lõpptulemuse, kus metalne merekarp peegeldub värvilistes poolvääriskivides.”

Olgu ka lisatud, et 2021. aasta kevadel tähistab Tanel Veenre Jewellery ka esimest aastat oma heategevuslikul teekonnal. VENUS BELA seeria toob brändi poolt toetatavate organisatsioonide sekka Eestimaa Looduse Fondi. “Meresinistes toonides ehtekividega VENUS BELA kõrvarõngaste müügitulust annetame 20% Eestimaa Looduse Fondile, et võidelda Läänemere kaitsmise eest,” lisab Tanel.

Muide, BELA seeria seisab hea ka keeleõppe eest, sest selle 12 mudeli nimed tähendavad sõna “ilus” kokku 12 eri keeles: mooi, belle, bonita, hermosa, jamila, karivaya, illos, kaunis, smuk, schön, bellissima ja panemorfo. Seeria nimi BELA ise tuleb aga esperanto keelest!

Tutvu uue seeriaga allolevas galeriis, mille on jäädvustanud fotograaf Julia Shashkina!

VENUS BELA seeria ehted on juba ka müügil Tanel Veenre veebipoes tvj.ee ning Embassy of Fashion esindussalongist aadressil Roosikrantsi 15. 

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid