FOTOSEERIA: Baldahhiini varjus Tanel Veenrega

FOTOSEERIA: Baldahhiini varjus Tanel Veenrega

Foto: Tanel Veenre

Kindlasti leidub palju neid, kes lausa kibelevad kõige värvilise järele kohe, kui väljas muutub olukord vähegi halliks. Nii ka Tanel Veenre, kes otsustas haarata kaamera ning luua muusa Eliisa Kirke (E.M.A Model Management) ja meigivõluri Marii Lottaga värvidest viidud fotoseeria, milles peakangelaseks kõik, mis Tanel Veenre Jewellery märgi all hiljuti loodud.

“Mul oli nägemus tuhande ja ühe öö muinasjutu kangelannast, melanhoolsest baldahhiinide vahus hulpivast kuningatütrest,” tutvustab Tanel. “Sügavad hõõguvad toonid ja hele ihu, intiimne ja kauge korraga. Kaamera silm tihti teispool ühukest siidkardinat, et mitte häirida hapra kangelanna iseolemist.”

Ehteseeria põhifookus on KOMEET seeria tutiga kõrvaehtetel ning värsketel kaelaehetel – chocker-tüüpi nahast kaelaehteid on sündinud koostöös disainer Kadri Kruusiga. “Lihtsamad KOMEET ripatsid tulevad publiku ette alles jaanuaris, see on esimene pilk neile,” lisab Tanel. Seljas on muusal loomulikult Taneli loodud Mineralia kollektsiooni siidrüüd.

Kae kogu tulemust allolevast galeriist ning uudista Tanel Veenre loomingut veebipoest tvj.ee!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid