LENTSIUS rõõmustab uute värviliste kõrvarõngastega

LENTSIUS rõõmustab uute värviliste kõrvarõngastega

Foto: Getter Kuusmaa

Saame vahendada meeldivaid uudiseid kodumaiselt moemärgilt Lentsius, kellel on valminud uued värvilised PVD kattega kõrvarõngaid.

Lentsiuse asutaja ja disainer Kairi Lentsius on uue ja limiteeritud koguses kollektsiooni jaoks võtnud kasutusse juba tuttavad bestseller kõrvarõngaste vormid ning andnud neile mõnusalt värske ja pühade meeleolus välimuse. “Sügav lilla ning rose gold toon panevad kõrvarõngad eriliselt särama ning moodustavad koos metalse läikega luksusliku koosluse,” räägib Kairi.

Mis aga on üldse on PVD? “PVD pindamine on metalli töötlemise tehnoloogia, kus ehte pinnale tekitatakse mõne mikroni paksune teise metalli või metallide kiht, mis lisab materjalile värvi, aga ka tugevust. Enamasti kasutatakse seda tehnoloogiat just kellatööstuses ning käesolevad uudistooted valmisid koostöös Tallinna Tehnikaülikooliga,” selgitab Kairi. Samuti lisab, et kõik Lentsiuse kõrvarõngad on laserlõigatud roostevaba terasest ja käsitsi lihvitud. “Vormide loomisel on alati põnevaks väljakutseks kõrvarõnga ühes tükis disainimine, et jälgida keskkonna sõbralikku monomaterjalist tootmist.” 

Olgu ka lisatud, et kõik Lentsiuse kõrvarõngad on valminud metallitööstuse materjali jääkidest ja meisterdatud algusest lõpuni Eestis.

Tutvu uue kollektsiooniga allolevas galeriis ning uudista kõrvarõngaid ka Lentsiuse veebipoest lentsiusdesign.com! 

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid