Kohanemisvõimeline ELLEN RICHARDi uus kollektsioon

Kohanemisvõimeline ELLEN RICHARDi uus kollektsioon

Foto: Kertin Vasser

Kodumaise moemärgi ELLEN RICHARDi uus talvine kollektsioon pakub ebakindlate aegade lahenduseks riietust, mis sobib nii koju, kontorisse, kooli kui kohvikusse, olles valmis ruumi ja olukorraga kohanema.

“Üha enam otsivad kliendid rõivast, millega saaks ka kodus mugavalt, ent siiski esinduslikult, tööd ja olelust nautida,” räägib moemärgi asutaja Kristi Pärn. “Triiksärk on tore küll, aga koduseks kandmiseks ehk liiga soliidne. Maikaga videokonverentsil osalemine hüppab aga omakorda teise äärmusesse.”

Nii ongi ELLEN RICHARDi uus kollektsioon valmistatud taolisteks päevadeks, mille programm on jooksvas muutuses ning kohanemisaeg lühike. Valikus on elegantse välimusega orgaanilisest puuvillast dressid,  hommikumantlid, pehmest Tencel-kangast särkpluusid ja kleidid, mis istuvad ühtmoodi hästi nii tänaval kui ka kodus. „Lohva ja formaalne on kaasaegse eluviisi vajadus. Rõiva tegumoelt oodatakse etiketiülest ujumist ja n-ö kadunud pusletüki fenomeni, mis täpselt õigesse kohta sobitub,“ kirjeldab moemärgi disainer Andreas Kübar hetke olukorda rõivamoes. “Meie talvise kollektsiooni eesmärk on kandjatele pakkuda lihtsaid ja praktilisi lahendusi.”

ELLEN RICHARDi uue kollektsiooniga saab juba tutvuda brändi stuudiopoes, Telliskivi 60A, veebipoes ellenrichard.com ja valitud edasimüüjate juures.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid