GUILDi subliimne kummardus teksale

GUILDi subliimne kummardus teksale

Foto: Arnaud Lafeuillade, Felix Laasme

Kodumaine rõivabränd GUILD, mis tuntud oma karakteristlike kollektsioonide, kübarate ja julgete käikude poolest, andis äsja välja uue imagoseeria, milles põhirõhk teksapükstel, pilke püüdvatel teksakorsettidel ning maskuliinsetel teksatagidel.

“Praegu ei ole aeg enneolematuteks moeröögatusteks. Praegu on lihtsuse aeg. Aeg panustada kvaliteeti ning asjadesse, mis peaksid vastu. Rõivastesse, mida läheb päriselt vaja. Just seetõttu otsustasime pöörduda tagasi juurte juurde, mis meie brändi jaoks on teksapüksid,” tutvustab teksakollektsiooni tagamaid üks GUILDi loojaid, Joan Hint. “Materjaliks valisime seekord Egiptuse puuvilla, mida on aastasadu peetud maailma kvaliteetseimaks puuvillaks. Siidine, ent vastupidav tänu oma erakordselt pikale kiule, on meie Niiluse kallastel kootud puuvill ka BCI (Better Cotton Initiative) sertifikaadiga, mis seisab jätkusuutliku ning eetilise tootmise eest.”

“Valikus on indigosinised ja mustad kõrge värvliga skinny jeans’id naistele, ning klassikalised slim fit teksapüksid meestele – teksad, mis ei ole ei liiga kitsad ega liiga laiad, meie absoluutsed bestsellerid! Lisaks sirge lõikega teksatagid, oversized teksasärgid ning keha embavad korsetid daamidele,” räägib kollektsioonist GUILDi teine looja, Sten Karik. 

Kollektsiooniga kaasas käiva värvilise fotoseeria jäädvustas Felix Laasme ning analoogkaameraga pildistas Prantsuse juurtega fotograaf Arnaud Lafeuillade. Modellide valikul lähtuti mitmekesisusest – pildile püüti kodu- ja välismaiseid kaunitare ja tegelasi väga erinevate taustade, rahvuste, nahatooni, püksinumbri ja vanusega, keda kõiki neid ühendab üks – armastus Eesti vastu. 

“Me tõesti loodame, et tuleb päev, mil me kõik saame viimaks ometi üle eelarvamustest ning hakkame tõeliselt inimesi märkama – ja mitte pelgalt oma hinnanguid, vaid seda, kes on inimesed nende hinnangute taga. Meil kõigil on lugu, mis väärt jagamist ja kuulamist. Teise inimese aktsepteerimine õpetab meid varem või hiljem armastama ka iseennast,” võtab Joan pildiseeria olemuse kokku. 

Vaata valminud seeriat allolevast galeriist!

Kollektsiooniga saab tutvuda nii GUILDi veebipoes kui ka esinduspoes aadressil Lai 36.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid