Tanel Veenre kummardus julgetele naistele

Tanel Veenre kummardus julgetele naistele

Foto: Julia Sashkina

Tanel Veenre ehete maailma on maandunud uued värvilised olendid – uue “COMET / KOMEET” seeria tähemarjad, mis on säravad ja kartmatud.

Uue seeria teeb ennekõike uuenduslikuks selle disainilahendus – tekstiilist tutikud kinnituvad marjade külge magnetiga, mis annab võimaluse kandjal panna kokku just talle sobivad värvikombinatsioonid. Sarja näol on tegemist mängulise lisandusega Tanel Veenre 10. juubeliaasta seeriatesse jätkates siingi numbrimaagiaga – esimeses partiis on kümme värvi marju ja kümme värvi tutikuid andes võimaluse leida oma lemmik 100 erineva lahenduse seast. 

“Samas on see seeria kummardus julgetele naistele,” lisab Tanel. “Marjade nimed tulenevad esimestest naistest, kes vallutasid kosmose: Valentina, Svetlana, Sally, Judith, Kathryn, Anna, Margaret, Shannon, Bonnie ja Mary. Sarnast julgust sütitame ka oma kandjaisse – paneme värvidega kaaslaste silmad särama ja las tuul lennutab siidiseid tutikuid!”

Kuna Taneli südameasjaks on värviteraapiaga seljatada mornid mõtted ja sütitada lootust, siis stardibki see sabatähtede seeria kõige klaarimates värvitoonides. Sügiseks lubab ta aga lisada murtud pooltoone vikerkaarest.

Suurima valiku Tanel Veenre Jewellery ehteid leiab värskelt avatud Embassy of Fashion esindussalongist aadressil Roosikrantsi 15. Samuti on ehted saadaval veebipoes tvj.ee. 

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid